ANTEC 2021 Sanal Olarak Mayıs’ta Gerçekleşecek

Yazar: plastoday 317 views0

ANTEC 2021

SPE’nin yıllık ANTEC 2021 teknik konferansı, ikinci yılına tamamen sanal bir etkinlik olarak giriyor ancak etkinlik tarihlerini Mart ayından Mayıs ayına kaydırdı. ANTEC 2021 5 Mayıs’ta başlayacak. ANTEC 2022 ve 2023, pandemi durumu netleştiğinde bu olayların tüm detaylarıyla birlikte ilgili yılların Mayıs ayında da düzenlenecek.

SPE CEO’su Patrick Farrey, “NPE’nin talihsiz iptali, SPE’ye yıllık teknik konferansını geleneksel Mayıs zaman dilimine geri taşıma fırsatı veriyor,” dedi. “SPE daha önce, aynı ay içinde iki büyük endüstri etkinliğine sahip olma ihtilafını önlemek için ANTEC’i Mart ayına taşımayı kabul etmişti, ancak Mayıs her zaman üyelerimiz, katılımcılarımız, sergicilerimiz ve sponsorlarımız için tercih edilen zaman dilimi olmuştur.” dedi.

Mayıs 2021 etkinliğinin, katılımcılar, konuşmacılar, sponsorlar ve katılımcılar arasındaki sosyal ve iş bağlantılarını geliştirmek için seçilen yeni ve güçlü bir çevrimiçi platforma sahip olacağı belirtiliyor.

Farrey, “Geçen yılın pandemiden ilham alan Sanal ANTEC, 4.000’den fazla katılımcı ve 50 sergici ile büyük bir başarıydı” dedi. “Ancak çok büyük geri bildirimler, bu katılımcıların daha fazla etkileşim yolu istediği yönündeydi – alıcılar sergileyiciler, katılımcılar, konuşmacılar ve arkadaşlar. Bu nedenle, bu yılki ANTEC bunu geçen yıl mümkün olmayan şekillerde yapacak. ”

Yeni ANTEC platformu, sofistike giriş ve bağlantı araçlarını içerecek. Hem kendi kendine seçim hem de yapay zeka eşleştirme yoluyla, katılımcılar kendi tercihlerine ve profillerine göre bağlanacak.

Katılımcılar için bu, kalifiye satın alıcılarını bulup onlarla doğrudan konuşabilecekleri bir ortam yaratacak. Ve etkinlik sırasında ve sonrasında yerleşik görüntülü sohbet ve mesajlaşma yoluyla belirli kriterlerini karşılayan karar vericilerle bire bir görüşebilecekler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>