İspanyol – Çin Ortaklığı

Yazar: plastoday 45 views0

Antolin NAEN Otomotiv

İspanyol otomobil iç bileşenleri tedarikçisi Grupo Antolin , otomobil endüstrisi için entegre elektronik çözümler üretmek için Çin’in NAEN Auto Technology (Şangay) ile bir ortak girişim yaptığını duyurdu. İspanyol ortak, girişimin BMW, General Motor, Toyota, Honda, Volvo, Geely ve diğer büyük OEM’leri tedarik edeceğini söyledi.

Antolin, NAEN’in Çin’in otomotiv elektroniği sektöründe lider olduğunu belirtti. Ayrıca pasif giriş pasif çalıştırma sistemleri (PEPS) ve diğer araba yönetimi işlevlerinde uzmanlaştığını da ekledi. Şangay merkezli ortak girişim, yüksek derecede entegrasyona sahip gelişmiş entegre elektronik ürünlerle donatılmış otomobilleri geliştirmeyi planlıyor.

Bu stratejik anlaşma, Avrupa’da bir kaç ay önce AED Engineering ile imzalanan ortaklık sonucunda şirketin yeni stratejisinin bir parçası olarak 2020’nin başlarında başlatılan Antolin Elektronik Sistemler İş Birimi’nin çalışmalarını destekleyecek.

Çin girişimi, 2019’un sonunda açıklanan şirketin strateji değişikliğiyle uyumlu görünüyor. Antolin, otonom ve elektrikli araçlarda elektronik ve aydınlatma için entegre bileşenler geliştirmek için çalışıyor. Bunların yanında, teknolojiye adanmış iş birimi çoktan bir dizi ortaklığa da girdi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>