Arburg : 2022 Teknoloji Günleri Haziran’a Ertelendi

Yazar: plastoday 168 views0

Arburg Teknoloji Günleri

Arburg, Teknoloji Günleri 2022 tarihini Mart’tan Haziran’a erteledi. Dünyanın her yerinden binlerce ziyaretçinin normalde Lossburg’a geldiği benzersiz endüstri etkinliği, kanıtlanmış başarılı konseptiyle 22-25 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında bir varlık etkinliği şeklinde gerçekleşecek. Etkinlik, pratik ve teorinin bir karışımı ve her şeyden önce kişisel temaslarla karakterize edilir.

“Pandeminin şu anda öngörülemeyen daha da gelişmesiyle ilgili olarak, gelecek yılki Teknoloji Günlerinin 16-19 Mart tarihleri ​​arasında planlandığı gibi yapılmamasını tavsiye ediyoruz. Bu nedenle etkinliği 22-25 Haziran 2022’ye erteleyeceğiz”, diyor Arburg Pazarlama Direktörü Dr. Christoph Schumacher. “Bu karar, ziyaretçilerimize ve çalışanlarımıza sağlığın korunması konusunda en üst düzeyde güvenlik sağlamak ve planlamayı kolaylaştırmak için alınmıştır.”

1999’dan beri Arburg Teknoloji Günleri, plastik dünyasının en büyük ve en önemli kurum içi etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>