Beck Automation AG, Latin Amerika’daki yeni Satış Merkezini duyurdu

Yazar: plastoday 489 views0

beck automation colombia

İsviçre merkezli, enjeksiyon kalıplama uygulamaları IML için otomatik çözümler üreten lider üretici Beck Automation AG, Dagoberto Núñez’un yeni Alan Satış Müdürü olarak dahil edilmesiyle Latin Amerika için yeni satış lokasyonunudaki faaliyetlerin başladığını resmi olarak duyurdu.

Beck Automation, müşteriye daha yakın olmanın önemine her zaman büyük önem vermiştir. Her pazarın yanı sıra ilgili kural ve düzenlemeleri anlamak, esneklik ve yenilikçilik ihtiyacının altını çizer. Kolombiya, Medellín’deki yeni satış konumuyla Beck Automation, Latin Amerika pazarındaki yerel varlığını daha da geliştirmeyi hedefliyor.

Núñez, satış rollerinde on yıldan fazla deneyime sahiptir ve bir elektronik mühendisi olmasından dolayı Beck’in müşterileri bilgili bir danışman olarak ona güvenmektedir. Misyonu, mevcut ve gelecekteki otomasyon ve IML projelerinde mevcut ve potansiyel müşterileri desteklemektir.

Núñez, önceki müşterileri ve meslektaşları ile mükemmel bir ilişki kurmuş olmaktan gurur duyuyor. Bu, Beck Automation’un dürüstlük, empati, bağlılık ve hesap verebilirliğin temel değerlerine dayanmaktadır.

7 Ocak 2020 itibariyle Núñez, Beck’in LATAM bölgesindeki (Brezilya hariç) müşteri tabanıyla satışla ilgili tüm konularda ilk temas noktası oldu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>