Berlin Ambalaj Yeni CEO ve Başkanı William J.Hayes

Yazar: plastoday 425 views0

Berlin Packaging CEO

Berlin Ambalaj , Yönetim Kurulu’nun William J. Hayes’i 13 Temmuz 2020’den sonra yürürlüğe girecek şekilde İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Başkan ve Yönetim Kurulu üyesi olarak atadığını açıkladı. Hayes şu anda BrandSafway’in CEO’su ve Başkanı.

Berlin Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Michael Grebe şunları söyledi: “Yönetim Kurulu ve sponsorlarımız adına Bill Hayes’i Berlin Ambalaj’a davet etmekten gurur duyuyorum. Tarihimizde önemli bir zaman. ”

Grebe ayrıca şunları söyledi: “Bill, güçlü yürütme ve olağanüstü sonuçların kanıtlanmış bir geçmişine sahip gerçek bir lider. CEO olarak şu anda yıllık gelirleri 5 milyar dolar olan küresel, yüksek oranda dağıtılmış, özel sermaye destekli bir işletmeye liderlik ediyor. Bill iyi bir hizmet lideri olarak bilinir ve dünyanın önde gelen hibrit ambalaj tedarikçisi Berlin Ambalaj’a aynı müşteri odağını getiriyor . Berlin Ambalaj’da müşteri sunumu ile tanınan fantastik bir ekibimiz var. Bill aynı temel değerlere sahip ekibimize harika bir ek kuvvet olacak ve stratejilerimizi başarılı bir şekilde uygulamak ve ilerideki önemli pazar fırsatlarından daha fazla yararlanmak için yenilenmiş bir liderlik katacak.”

Hayes, “Büyük bir ekibin, pazarın gururlu ve başarılı bir geçmişinin ve küresel olarak sayısız büyüme fırsatına sahip çok parlak bir geleceğin açık pazar lideri olan Berlin Ambalaj’a liderlik etme fırsatı elde etmek gerçekten bir ayrıcalık. Mike, liderlik ekibi ve tüm Berlin çalışanları ile birlikte çalışarak müşterilerimize ve yatırımcılarımıza daha da fazla değer katmak için, ve ayrıca Kurul ve birinci sınıf sponsorlarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum. ”

Berlin Ambalaj Hakkı

Berlin Ambalaj, cam, plastik ve metal kap ve kapakların tek global Hibrit Ambalaj Tedarikçisidir. Şirket, geniş bir ürün yelpazesindeki büyük ve küçük müşteriler için ambalaj çözümleri, tüm endüstrilerdeki müşteriler için ambalaj tasarımı, finansman, danışmanlık, depolama ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Berlin Ambalaj, en iyi üretim, dağıtım ve gelir katma hizmeti sağlayıcılarını bir araya getiriyor. Misyonu, ambalaj ürünleri ve hizmetleri ile müşterilerinin net gelirini artırmaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>