CHINAPLAS 2020 Corona Virüsü sebebiyle ertelendi

Yazar: plastoday 869 views0

chinaplas

Çin’de Korona virüsü salgınını kontrol etmek ve Şanghay şehir hükümeti tarafından tüm büyük ölçekli faaliyetleri durdurmak için verilen talimatlara uygun olarak, ikonik plastik ve kauçuk endüstrisi fuarı CHINAPLAS 2020, organizatör firma Adsale Exhibition Services Ltd.’den yapılan duyuruyla ertelendi.

“Tüm katılımcılarının sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir, bu nedenle bu kararı vermeliyiz” diye açıklamada bulunan yetkililer, fuar için yeni tarihlerin daha sonra duyurulacağını belirttiler.

Adsale Exhibition Services Ltd. Genel Müdürü Ada Leung, “Fuar tarihleri, onaylandıktan sonra mümkün olan en kısa sürede ilan edilecek ve katılımcılara ve ziyaretçilere hazırlanmaları için gereken süreyi fazlasıyla tanıyacaktır” dedi.

Yeni fuar tarihlerine karar verirken, düşünülen konulardan biri, diğer büyük fuarlarla örtüşmekten kaçınmaktır. “Şu anda organizatör olarak, fuarı bu yılın 2. veya 3. çeyreğine ertelemeye çalışıyoruz”, diye de ekledi.

CHINAPLAS ‘ın başlangıçta 21-24 Nisan 2020 tarihlerinde Hongqiao, Şangay, Çin’deki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşmesi planlanmıştı. Fuarın 340.000 metrekarelik sergi alanında, 3.900’dan fazla küresel katılımcı ve 180.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyordu.

Fuarın bir dizi eşzamanlı etkinliğe ev sahipliği yapması planlanmıştı. Bu etkinliklerin büyük değişikliklere sahip olmaması ve fuar ile senkronize bir şekilde ertelenmesi bekleniyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>