Chinaplas 2021 Açılış Töreni Shenzen’de Yapıldı

Yazar: plastoday 711 views0

Chinaplas 2021

24 Mart’ta Chinaplas organizatörü Adsale Exhibition Services Ltd., Adsale Başkanı Stanley Chu ve Messe Düsseldorf (Shanghai) Co., Ltd.’nin Genel Müdürü Marius Berlemann’ın liderlik yaptığı Chinaplas Shenzhen açılış töreni düzenlendi.

Derneklerden, katılımcılardan, alıcılardan ve medyadan yaklaşık 150 temsilci, Shenzhen’de yeni bir yolculuğun başlangıcına tanık olmak için bir araya geldi.

2021, “14. Beş Yıllık Plan” ın başlangıç ​​yılıdır. Plastik ve kauçuk endüstrisindeki uzmanlar, plastik endüstrisinin mevcut gelişme durumundan ve tahminlerinden yararlanmak için bir araya geldi.

Çin Plastik İşleme Endüstrisi Derneği Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Wang Zhanjie, “Çin’in Plastik İşleme Endüstrisi Temel Bilgileri ve 14. Beş Yıllık Plan Geliştirme Önerisi” üzerine bir konuşma yaptı. Detaylı incelemede, ’13. Beş Yıllık Plan’ döneminde Çin’in plastik endüstrisindeki teknolojik yenilik hızının önemli ölçüde hızlandığını ve işlevselleştirme, hafif teknoloji, ekolojikleştirme, mikro biçimlendirme alanlarında büyük ilerleme kaydettiğini belirtti.

Teknolojik yenilik olan ’14. Beş Yıllık Plan’ sırasındaki yeni manzara, yeni zorluklar ve yeni değişiklikler, uygulamalarını genişletmek için büyük iç pazardan yararlanabilen plastik işleme endüstrisinin dönüşümünü ve gelişimini hızlandıracak. Tüketici pazarının iyileştirilmesinin ardından plastik ürün ve hizmetlerin kalitesi artırılacak ve endüstri sürdürülebilir kalkınmayı güçlendirmeye devam edecektir.

Chinaplas 2021, 13-16 Nisan tarihleri ​​arasında 350.000 metrekarelik sergi alanında, 3.600’den fazla ünlü katılımcı ve sergilenecek çok çeşitli yenilikçi malzemeler ve ileri teknolojilerle gerçekleşecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>