Demag CHINAPLAS’ta Yenilikçi Çizginin Altını Çiziyor

Yazar: plastoday 614 views0

Demag Ningbo Systec Intelect

Sumitomo SHI Demag Almanya’nın yüzde yüz iştiraki olan Demag Plastics Machinery (Ningbo) Co., Ltd, CHINAPLAS 2021’de yenilikçi, yüksek verimli, hassasiyet ve veri odaklı entegre makine serisini sunacak. Endüstri avantajları ve Demag’ın medikal, ambalaj, otomotiv ve 3C alanlarında geliştirdiği en son teknolojik başarılar gözlemlenecek.

CHINAPLAS’ta Demag, mevcut endüstri talebini karşılayan temiz, güvenli ve dinamik medikal enjeksiyon kalıplama makinesine sahip olacak. LSR matris aydınlatma çözümü, gelişmiş Avrupa üretim teknolojisini sergiliyor. Çift renkli küp kalıp teknolojisi, son teknoloji hassasiyet ve güvenilirliğin daha iyi bir yansımasıdır.

Ayrıca, 5G cep telefonu arka kapağının doğrudan tahrikli tamamen elektrikli yüksek hızlı enjeksiyonunun ve “sıfır sıkıştırma kuvveti” uygulama teknolojisinin bir gösterimi de orada olacak.

Çift renkli döner kalıp teknolojisi: Systec C Cube

Demag, özelleştirilmiş bir Systec 120 makinesinde rotasyon kalıp teknolojisini ve 4 * 12 çift renkli kapak kalıplama teknolojisini sunacak. Çift renkli döner kalıp teknolojisi, çok verimli bir kalıp teknolojisidir. Kalıp maliyeti nispeten yüksek olmasına rağmen, kalıp dışındaki ürünlerin yardımcı soğutma ve fırlatma yardımı ile ürün verimi %30-40 arttırılabilmektedir.

Ünite ayrıca, kalıplama verimliliğini önemli ölçüde artıran çok istasyonlu eşzamanlı enjeksiyon kalıplama sağlar. Ayrıca, yüksek boşluk sayısına izin veren tasarımla birleştirildiğinde, tek kullanımlık ambalajların ve tıbbi ürünlerin kalıplanması için uygulama potansiyeli büyüktür.

Bu nedenle, çok renkli ve çok malzemeli kalıplamada çeşitli kalıp döndürme teknolojilerinin yaygın kullanımı ve dönen cihazların standardizasyonu yoluyla kalıp yapısını daha da basitleştirir. Kalıp maliyetlerini düşürür ve profesyonel ve verimli üretim sağlar.

Anahtar teslim Sıvı Silikon Teknolojisi: IntElect S

Demag ayrıca, özel bir IntElect 130’da teknik LSR uzmanlığını ve matris aydınlatma için ışık kılavuzları kalıplama sürecini gösterecek.

En yeni IntElect modeli, düşük viskoziteli malzeme ile yüksek hassas atış kontrolü sağlar. Ünitelerde, 14 mm ila 45 mm arasında değişen özel olarak tasarlanmış bir vida, değiştirilmiş bir plastikleştirme ünitesi, LSR için özel olarak tasarlanmış bir meme ve yüksek işleme tutarlılığı elde etmek için yaylı bir çek valf bulunur.

Doğrudan tahrikli yüksek hızlı tamamen elektrikli enjeksiyon kalıplama: SEEV-A-SH

Ek olarak, SE180EV-A-SHR, 5G çerçeveli ince cidar ürünlerinin ve IOT / M2M çözümlerinin uygun maliyetli sıkıştırmalı kalıplamasını sergiliyor. SE180EV-A-SHR C560’ın maksimum enjeksiyon hızı 800 mm/sn’den 1000 mm/sn’ye yükseltildi.

Düşük basınçlı doldurma kısa sürede gerçekleştirilebilir, bu sadece ince duvar şekillendirme için uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda yolluk kenarını, deformasyonu, eğriliği ve diğer sorunları da azaltır. IOT / M2M çözümü, çeşitli sensörlerle kaliteyi izlerken doğru ve hızlı bir şekilde üretime başlayabilir ve üretim saatlerini azaltabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>