Dior, KRAIBURG TPE’nin termoplastiğini seçti

Yazar: plastoday 20 views0

Dior markası, yeni maskarası için, KRAIBURG TPE’den termoplastik bir elastromer seçti.

Christian Dior, yeni Diorshow Pump’N’Volume Maskara için, KRAIBURG TPE’den termoplastik elostromerini seçti. Maskara kabının yumuşak bileşeni, fırçanın maskara ile en iyi şekilde beslenmesini sağlar.

Şişe, iki bileşenli bir enjeksiyon kalıplama işlemi ile yapıldu. İç yapı kopolyester ile, yüzey ise KRAIBURG TPE bileşiğiyle yapıldu.

Christian Dior’un Makyaj Paketleme Geliştirme Grup Ürün Müdürü Marion Defour – Colas, “Çok bileşenli enjeksiyon kalıplama ile işlenecek esnek ve estetik bir malzeme çözümü arıyorduk. Maskara ve ambalaj uzmanımız Mayet ve KRAIBURG TPE ile birlikte, bu uygulama özellikleri için mükemmel bir kombinasyon oluşturan bir TPE bileşiği seçtik. “dedi

TEXEN Group Mayet SAS’ın proje yöneticisi Sylvain Coutan, “Bizim için belirleyici faktör, TPE bileşiğinin kopolyester yapışma, yumuşaklık ve düşük sertlik arasındaki uzlaşmayı sağlarken, maskara ambalajının ihtiyaç duyduğu tekrarlanan kullanım sonrasında, elastik iyileşmeyi ürünün tüm döngüsü boyunca garanti etmesiydi.” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>