Dr.BOY Uzaktan Hizmetini Yeniliyor

Yazar: plastoday 84 views0

Dr.BOY Uzaktan Hizmet

Enjeksiyon kalıplama üretiminde işler sıkıştığında anında destek, birçok kullanıcı için önemlidir. Geçmişte, servis teknisyenleri sorunların yerinde tespit edilmesine ve düzeltilmesine yardımcı oluyordu. Şimdi Dr.BOY GmbH & Co. KG (BOY), enjeksiyon kalıplama makineleri için çok daha hızlı ve daha basit bir seçenek sunuyor.

Yeni BOY Smart Remote Service, entegre bir ağ geçidi aracılığıyla BOY enjeksiyon kalıplama makinesi ile bağlantı kurabilir. Bu nedenle, servis teknisyeninin kullanıcının tesisinde olmasına ihtiyacı kalmayacak.

Diğer şeylerin yanı sıra Dr.BOY ‘da kontrol geliştirmeden sorumlu olan Thomas Kühr, “Bu çevrimiçi desteğin hata tespiti ve düzeltmeleri ve hatta enjeksiyon kalıplama sürecinin optimizasyonu ile ilgili olması önemli değil”, şeklinde belirtti.

Bu aracın, müşteri ağı veya bir hotspot aracılığıyla mümkün olan bir internet erişimine bağlantı gerektirdiğini belirtti. Önceden servis teknisyeninin dizüstü bilgisayarı kontrole uzaktan erişim sağlamak için bir erişim noktası olarak gerekliyken, şimdi bu, kontrole entegre uzaktan erişim ile yapılıyor.

Makinenin bulunduğu yerde internet bağlantısı yoksa, bir akıllı telefonun hotspot’u aracılığıyla internete erişmek için yalnızca basit bir yönlendirici gerekir.

Teknisyenler, merkezi bir yüzey üzerinden istenen makineye kolayca bağlantı kurabilir. Bu şekilde makine veya sistem görselleştirme VNC aracılığıyla çalıştırılabilir. Teknisyen, sanki doğrudan sahadaymış gibi yazılım güncellemeleri, hata ayıklama ve bakım gerçekleştirebilir.

Uzaktan erişim seçenekleri, makinelerin ve sistemlerin kullanılabilirliğini artırır ve dijitalleşmede önemli bir faktördür. Dr.BOY – “Akıllı Uzaktan Servis” sayesinde çok çeşitli uzaktan bakım seçenekleri mevcuttur. Yeni çevrimiçi araç Smart Remote Service, tüm Procan ALPHA 4 kontrolleri için arayüz paketi ile birlikte kullanılabilir. Daha eski kontrol versiyonlarına sahip BOY plastik enjeksiyon makineleri sonradan bu özellikle donatılamaz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>