Engel Almanya’ya Yeni Satış Müdürü : Sebastian Dombos

Yazar: plastoday 431 views0

sebastian dombos engel nuremberg

Sebastian Dombos, ENGEL Almanya Nürnberg bölgesinde yeni satış müdürü olarak görevine başladı. Bu personel kararı, merkezi Schwertberg, Avusturya’da bulunan enjeksiyon kalıplama makinesi üreticisi ve sistem çözümü sağlayıcısının, bağlı şirketin yönetim kurulundaki yönetim değişikliğini öngörü ile hazırladığını gösteriyor.

Sebastian Dombos, şirkete 1 Şubat 2020’de katıldı. Önümüzdeki birkaç ay içinde Nisan 2021’de Nürnberg’deki ENGEL Deutschland GmbH Genel Müdürü olarak Ralf Christofori’nin yerine geçmeden önce Nürnberg’deki ENGEL ekibini güçlendirecek. Ralf Christofori bu tarihte emekli olacak.

ENGEL Grup CSO’su Dr. Christoph Steger, “Bu önemli konum için kanıtlanmış bir endüstri uzmanı olan Sebastian Dombos’u işe almaktan mutluluk duyuyoruz” diyor. “Üretim değişikliğini öngörü ile hazırlayabilir ve Nürnberg’deki müşterilerimiz ve çalışanlarımız için süreklilik sağlayabilir. O zamana kadar Bay Dombos ve Bay Christofori, ENGEL’in bölgedeki güçlü pazar konumunu daha da pekiştirmek ve genişletmek için yakın işbirliği yapacaklar. ” diye de ekliyor.

Sebastian Dombos yeni sorumluluk alanına çok fazla deneyim getiriyor. Makine mühendisliği ve endüstri mühendisliği okuduktan sonra 17 yıldır plastik makine endüstrisinde çalışıyordu.

ENGEL’in Almanya’da dört satış ve servis iştiraki bulunmaktadır. Nürnberg şubesi, Bavyera ve Saksonya eyaletlerinden ve Thüringen’in bir kısmından sorumludur. 75 çalışanı bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>