HASCO Sıcak Yolluk Kontrol Sistemlerini Yeniledi

Yazar: plastoday 59 views0

HASCO Sıcak Yolluk Kontrol

Takım ve kalıp yapımı için bir sistem tedarikçisi olan HASCO, Primezone H1281 adı altında yeni nesil yenilikçi kontrol üniteleri ile sıcak yolluk ürünleri portföyünü genişletti. Yeni kontrol ünitesi, yüksek kontrol hassasiyeti, sezgisel kullanıcı arayüzü ve kapsamlı teşhis fonksiyonları ile öne çıkıyor.

Cömertçe boyutlandırılmış 10″ dokunmatik ekran, tüm işlevlere olağanüstü bir genel bakış sağlıyor. Denetleyicinin kolay çalıştırılmasına izin verir ve ergonomik kullanıcı konforu sunuyor. Yenilikçi çalıştırma işlevleri, tüm gezinme seviyelerinde kullanım sırasında kullanıcıyı destekliyor.

Sezgisel ve çok dilli kullanıcı arayüzü, modern akıllı telefonlara benziyor. Böylece önemli ayarlar herhangi bir çalıştırma talimatı gerekmeksizin hızlı ve kolay bir şekilde etkinleştirilebilir.

Yeni kullanıcı arayüzünü geliştirirken, yazılım geliştirmede yeni bir çığır açmak ve kullanıcılara akıllı telefonlarından çok iyi bildikleri aynı sezgisel operasyonu sağlamak bizim için çok önemliydi, ”diyor Sıcak Yolluk Bölümü Genel Müdür Yardımcısı Florian Larisch.

Kullanıcıların çoğu, ayrıntılı çalıştırma talimatlarına nadiren ihtiyaç duyacaktır. Yüksek hassasiyetli kontrol, kararlı süreçleri ve ardından yüksek kaliteli enjeksiyon kalıplı parçaları garanti ediyor.

Sıcak yolluk denetleyicisinin standart işlevleri, denetleyiciyi, sıcak yolluk sistemini ve kalıbı korumak için çok çeşitli izleme işlevlerini içeriyor. Dahası, entegre kalıp teşhisi, çalıştırmadan önce sıcak yolluk bileşenlerinin kablolarını kontrol edebiliyor ve olası montaj hatalarını anında tanıyarak kalıbın hasar görmesini ve pahalı onarım maliyetlerinden kaçınılmasını sağlayabiliyor.

Harici olarak monte edilmiş soğutma ünitelerine sahip cihazların sağlam ve servis dostu tasarımı, sadece güvenilirliği artırmakla kalmayıp aynı zamanda elektroniklerin hizmet ömrünü de uzatan ideal ısı dağılımı sağlıyor.

Ek olarak, kontrol devresinin sigortalarına dışarıdan erişilebiliyor. Bu, gerekirse kontrolör muhafazasını açmadan hızlı bir şekilde değiştirilebilecekleri anlamına geliyor. Şu anda 6 ila 96 kontrol bölgesi arasında dört model mevcuttur. 6 ila 48 bölge için üç masaüstü versiyonu,  ve 64 ila 96 bölge için ayaklı mobil bir versiyonda mevcut.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>