Illig Yeni Satış Müdürünü Açıkladı

Yazar: plastoday 58 views0

Illig Yeni CSO CTO

ILLIG Maschinenbau, Jürgen Lochner’ı 01 Aralık 2020’de CSO / CTO göreviyle Yönetici Müdür olarak atadı. Sorumlu olacağı birimler öncelikli olarak satış ve ürün geliştirme olacak.

CEO Carsten Strenger ile birlikte şirketin Heilbronn’daki genel merkezinde bulunan yönetim ekibi iyi bir konumdadır. ILLIG‘de odak noktası, müşteri yakınlığı ve pazar odaklı ürünlerdir.

Yeni CSO / CTO, “Müşteriye daha da yakın olmak için sürekli olarak verimli operasyonel süreç tasarımı yolunu takip ediyoruz” dedi.

Yapısal olarak, yönetim küresel pazarların ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde hizmet eden mega trend Döngüsel Ekonomi doğrultusunda şirketi sürdürülebilir çözümlere odaklamaya devam ediyor.

Yönetim ikilisi, hedefin küresel pazar koşullarından kaynaklanan müşteri gereksinimlerine son derece esnek ve stratejik olarak odaklanmış bir şekilde yanıt vermek olduğunu kabul ediyor.

ILLIG, özelleştirilmiş ambalaj geliştirme Pactivity ve araç geliştirme Toolsys ile müşteriler için yarının çözümlerini geliştirir. Döngüsel Düşünme ile ILLIG, ekonomik kapalı döngü konseptini destekler ve sürdürülebilirlik hedeflerini açıkça tanımlar: Azaltma, Yeniden Kullanma, Geri Dönüştürme, Yenileme ve Ayırma.

“ILLIG araçları, üretim ve paketleme sistemleri malzemeler açısından esnektir. Lochner, biyolojik olarak parçalanabilen plastikleri, geri dönüştürülmüş ürünleri, plastik-karton kombinasyonlarını veya tüketici sonrası filmleri, saf karton uygulamalarına kadar bile, proses açısından güvenli bir şekilde işliyorlar ”dedi.

Jürgen Lochner, plastik ve kauçuk teknolojisi alanında mühendislik okudu. Orta ölçekli şirketlerde ve kurumsal yapılarda uzun yıllara dayanan uluslararası yönetim deneyimi oldu. Ve bu sayede ILLIG’deki yeni görevi için en iyi ön koşulları beraberinde getiriyor. Genel müdür olarak tam sorumluluk da dahil olmak üzere makine ve tesis mühendisliğinde birkaç klasik yönetim pozisyonunda da bulunmuştur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>