JWELL Chinaplas 2021’de Yeni Çözümlerini Sunacak

Yazar: plastoday 456 views0

JWELL Chinaplas 2021

JWELL MACHINERY Co., Ltd. plastik ambalaj, otomotiv, yeni malzemeler ve diğer uygulamalar için sofistike ekipman çözümlerini CHINAPLAS 2021‘de sergileyecek.

Ultra Yüksek Torklu Paralel İkiz Vidalı Ekstruder

JWELL’in CJWS serisi ikiz vidalı ekstruderleri, üst düzey yurtiçi ve yurtdışı müşteriler için uygundur. Çin’de üretilen süper yüksek torklu şanzıman dişli kutusu veya 12T / A3 tork seviyesine sahip ithal şanzıman kutusu kullanır. Kovan, vida elemanlarının 6542 tungsten-molibden yüksek hızlı takım çeliğinden yapıldığı CR26 alaşımlı çelikten yapılmıştır.

CJWS65-52D makinesi düşük enerji tüketimine ve yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Teknik seviyesi, ürün performansı ve kapsamlı kalitesi, uygun maliyetli bir avantaj sağlarken uluslararası ileri seviyeye ulaşır.

Makine ağırlıklı olarak petrokimya tozu granülasyonu, birleştirme modifikasyonu, renklendirme ve plastik levha ekstrüzyon endüstrileri için kullanılır.

TPU Film Üretim Hattı Patentli Teknolojiye Sahiptir

JWELL TPU kompozit üretim hattı, yüksek şeffaf film, sıcakta eriyen yapışkan film ve malzeme laminasyonunun çok işlevli üretim hattı için uygun olan patentli döküm kompozit kalıplama teknolojisini benimser.

Hat, otomatik besleme, ölçüm kontrolü ve kalınlık ölçümünün yanı sıra otomatik sarım sistemi ve diğer gelişmiş teknolojileri gerçekleştirebilen tam otomatik bir açma cihazı ve çok işlevli bir kompozit kalıplama makinesi ile donatılmıştır.

Üretim hızı 60m / dk’ya ulaşırken, üretim kapasitesi 300-400kg / saat olabilir. Üretilen TPU ürünleri yüksek gerilme, yüksek elastikiyet, yüksek aşınma direnci ve yaşlanma direnci özelliklerine sahiptir. Ayrıca çevre dostudur, toksik değildir, küf önleyici, antibakteriyel ve biyouyumludur.

Hat, otomotiv TPU görünmez araba giyim filmleri, askeri endüstrideki optik filmler ve benzeri gibi üst düzey filmler üretebilir.

Otomasyon Kontrol Sistemli Şişirme Makinesi

BM30 şişirme makinesi, 10 ila 30 litre şişirme ürünleri üretmek için uygundur. Biriktirme tipli kafa, üfleme yapısı, ikinci hava soğutma ünitesi, otomatik çevrimiçi söndürme, çevrimiçi ürün etiketleme, sızıntı testi ve nakliye özelliklerine sahiptir. İşçilik maliyetlerini düşürmeyi ve üretim verimliliğini artırmayı hedefler.

Makine, çoklu görev zaman paylaşımı operasyonunu desteklemek için B&R otomasyon kontrol sistemini kullanır. Ayrıca, 400 noktalı kalınlık kontrol sistemi, ATOS servo valf ve doğru parison kalınlık kontrolü ile donatılmıştır.

Elektro-hidrolik servo sürücü sistemi, motor hızının ve torkunun kontrolüne izin verir. Böylece sıradan motor pompalarına göre yaklaşık %50 daha fazla enerji tasarrufu ile doğru akış ve basınç sağlar.

Kalıp plakasının çerçevesi, tek tip sıkıştırma, büyük kalıp sıkıştırma kuvveti, büyük kapasite ve kolay sökme ve montaj avantajlarına sahip kolonsuz bir yapıya sahiptir. Servo sistemi ve elektronik cetvel kontrolünü kullanmak, yumuşak rampa sessiz hareketini gerçekleştirebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>