Yeni Üyelik

Register For This Site

Üyelik Hizmet Şartları

1- Plastoday.com sitesine üye olmak ücretsizdir.

2- Plastoday.com’u ziyaret etmek için kullanıcının herhangi bir kişisel bilgisini vermesi gerekmez. Ancak üye olmak, ilan vermek ve soru sormak için kullanıcı iletişim bilgileri yoluyla siteye kaydolarak üye olur.

3- Plastoday.com, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişi / kurum adı, adresi, telefonu, cep telefonu, e posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi, 3. kişilerle paylaşmayacaktır.

4- Kullanıcı üye olarak paylaştığı kişisel bilgilerinin, Plastoday.com tarafından sadece haber, haber bülteni, duyuru gönderimleri, SMS gibi faaliyetler kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, site sahibi olan firmanın kendisine bağlı iştirakleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul eder. Bu kişisel bilgiler, firma bünyesinde ziyaretçi profili belirlemek, ziyaretçi profiline uygun içerik, kampanya ve promosyonlar sunmak ve  istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

5- Kullanıcı, üye olduktan sonra, kariyer bölümüne açık ilan vererek paylaştığı kişisel bilgilerinin güvenliğinden kendisi sorumludur: Kariyer ilanları bölümünde üyeler arasında açık olarak yayınlanacak firma ismi/ ad- soyad, adres, telefon numarası, e-posta gibi içeriklerin sorumluluğu, üye kişi ve/veya kurumun kendisine aittir.

6- Site üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

7- Üye olarak sitede yer alan kullanıcılar yayınladıkları içeriklerin sorumluluğunu kabul etmiş sayılırlar. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlak ve adaba aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, kanuna aykırı, kişilik haklarını zedeleyen, yanıltıcı, telif haklarına aykırı, müstehcen, yasa dışı faaliyetler teşvik eden içerikler üretmeyeceğini ve paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur. Bu tür faaliyetlerin tespiti halinde site yetkileri hesabı askıya alma, sona erdirme ve yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

8- Plastoday.com, uygun görülen durumda veya belirlenen süre sonunda, kullanıcılar tarafından yayınlanan kariyer ilanları ve sorular gibi içerikleri ilandan kaldırma hakkını saklı tutar.

9- Plastoday.com sitede sunulan hizmetleri ve hizmet şartlarını kısmen ve tamamen değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Registration confirmation will be e-mailed to you.

Linkedin İle Giriş

Üyelik işlemleri ile uğraşmamak için Linkedin aracılığı ile kolayca üye olabilirsiniz