Ortadoğu, ARABPLAST’ta buluşacak

Yazar: plastoday 10 views0

Ortadoğu bölgesindeki en büyük plastik, petrokimya ve kauçuk endüstrisi fuarı ArabPlast 2019, Birleşik Arap Emirlikleri-Dubai’de dünyanın dört bir yanından sektörün önemli oyuncu ve uzmanlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Ortadoğu bölgesindeki en büyük plastik, petrokimya ve kauçuk endüstrisi fuarı ArabPlast 2019, Birleşik Arap Emirlikleri-Dubai’de dünyanın dört bir yanından sektörün önemli oyuncu ve uzmanlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 05-08 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Arabplast 2019 Fuarı’nın (14th International Trade Show for Plastics, Petrochemical, Packaging & Rubber Industry) milli katılım organizasyonu, İKMİB organizatörlüğü ve PAGDER iş birliği ile gerçekleştirilecek.

2017 sürümünde 39 ülkeden 972 katılımcı plastik-kauçuk ürün ve makinelerini sergilemiş olup, fuar yaklaşık 19.080 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. En çok yabancı ziyaretçi sayısı Suudi Arabistan, Umman, Katar, Bahreyn, Kuveyt, İran, Pakistan, Mısır, Afrika ülkeleri ve Hindistan’dan gelirken yoğun katılımın diğer ayağı Çin, Almanya, Ürdün ve Lübnan tarafından gerçekleştirildi.

ArabPlast fuarına milli katılım organizasyonumuz altında iştirak edecek sektör mensuplarımız için yer kirası, özel stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetler (internet bağlantısı, catering, faks, katılımcı broşürü vb.) ile teşhir ürünlerinin nakliyesini (İstanbul-Fuar alanı-İstanbul) içeren katılım bedeli nakliye dahil 941 $/m2, nakliye hariç 871 $/m2. T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 2017/4 sayılı Yurt Dışı Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin karar kapsamında Bakanlık tarafından belirlenecek bedel üzerinden 85.000 TL’ye kadar desteklenecek.

ArabPlast

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>