Plastimagen Covid Endişeleri Nedeniyle Ocak 2021’e Ertelendi

Yazar: plastoday 310 views0

Plastimagen

COVID-19 hakkındaki endişeler nedeniyle, ilk olarak 10-13 Kasım tarihlerinde planlanan Plastimagen Meksika 2020 ticaret fuarı, 11-14 Ocak 2021’den Mexico City’deki Citibanamex Center’da gerçekleştirilecek.

Plastimagen organizatörü Tarsus Mexico 2 Temmuz tarihli açıklamasında, “COVID-19’un neden olduğu sağlık durumu nedeniyle, etkinliği bu Kasım ayında güvenli bir şekilde gerçekleştirmek uygun değil,” dedi. “Bu nedenle, fuarın tarihlerinin değiştirme kararı alındı. “Birçok önemli ulusal ve uluslararası endüstri katılımcısı ile devam eden diyaloglarda kararımız, güvenli bir etkinliğe ev sahipliği yapmamızı sağlamak için sektörle işbirliği taahhüdüne dayanmaktadır. Topluluğumuzun sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. ”

“Programların Ocak 2021’e stratejik olarak ertelenmesi, önümüzdeki yıl çok ihtiyaç duyulan bir fuarı sunmaya devam ederek yalnızca Latin Amerika bölgesi endüstrisine olan bağlılığımızı yerine getirmemize izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda Plastimagen’den beklenilen en kaliteli, güvenli deneyimi sunmamızı sağlıyor” dedi Tarsus Meksika başkan yardımcısı Latin Amerika başkan yardımcısı Paul St. Amour . “En önemlisi, ticaret platformu olarak, Plastimagen koronavirüs / COVID-19 iyileşme aşamasından geçtikçe bölgenin plastik endüstrisinin ekonomik toparlanmasının yeniden yönetilmesinde ve yönlendirilmesinde hayati bir rol oynayacak. Ocak 2021’deki fuarda bize katılarak herkesi sektörümüzün geri dönmesine yardımcı olmaya teşvik ediyoruz. ”

Önümüzdeki fuarda 27’den fazla ülkeden 1.600’den fazla markayı temsil eden 870’in üzerinde şirketin sergilenmesi planlanıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>