Sino- Pack 2019

Yazar: plastoday 14 views0

26. China International Exhibition on Packaging Machinery & Materials, 4-6 Mart 2019’da Guangzhou’daki China Import and Export Fair’de düzenlenecek.

Çin ambalaj endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri olan 26. Uluslararası Ambalaj Makineleri ve Malzemeleri fuarı, 4-6 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Fuarda, gıda, içecek, günlük ürünler, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, ilaç, sağlık ürünleri, elektrikli ev aletleri, otomobiller, e-ticaret, kurye dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için gelişmiş teknolojiler ve çözümler yer alacak.

Fuarda, çeşitli endüstrilere göre özelleştirilmiş tematik alanlar yer alıyor. Tematik alanlardan “Smart Packaging”, düşük maliyetli akıllı çözümlere, enerji tasarrufu, tüketim azaltma ve otomatik üretim konularına odaklanacak. “Food and Liquid Packaging” alanında, sıvı gıda ve plastik ambalaj tedarik zinciri entegre edilmiş olacak. “Packaging for eDelivery and smart logistics” alanında, lojistik tesisleri, depolama, nakliye ekipmanları, otomatik düzenleyiciler ve aynı zamanda bir dizi lojistik çözümü tanıtılacak. Tematik bölgelerden “General Packaging”, mevcut ikincil ambalaj ve paketleme sonrası ürünlere odaklanarak; paketleme makineleri, çemberleme makineleri, mürekkep püskürtmeli baskı makineleri, shrink sarma, otomatik dolum makineleri, etiketleme malineleri gibi ikincil paketleme makinelerinin yanı sıra, lazerler, barkodlar, etiket ekipmanları ve malzemeleri gibi yardımcı ambalaj ekipmanlarına da odaklanıyor. “Packaging materials and Products” alanı, “Catering ve Takeaway Ambalaj”ın yeni bölgesi olarak, paketleme ve tek kullanımlık sofra takımları, fast food dağıtım kutuları, yiyecekleri taze ve soğuk zincirleriyle piyasaya sürmeye teşvik eden tüm gelişmeleri sunacak.

Sino- Pack 2019 ile eş zamanlı düzenlenecek olan PACKINNO 2019 “İnovasyon ve Yeşil” teması altında yenilikçi ambalaj malzemeleri sunacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>