SPEEDFORMER KMD 78 Smart – Kiefel

Yazar: plastoday 229 views0

Kiefel SPEEDFORMER KMD 78 Smart

Yüksek performanslı termoform makineleri ve anahtar teslimi çözümlerde küresel bir pazar lideri olan Kiefel, CHINAPLAS 2021‘de ambalaj endüstrisinin artan taleplerini karşılamak için çözümler sunmaya odaklanacak. Şirket, ilk kez CHINAPLAS’ta canlı olarak gösterilecek olan SPEEDFORMER KMD 78 Smart’a ek olarak, döngüsel bir ekonomi için çok çeşitli uygulamalar için kapsamlı malzeme uzmanlığını da gösterecek.

İlk kez, CHINAPLAS ziyaretçileri Kiefel SPEEDFORMER KMD 78 Smart’ın gelişmiş tasarımını canlı bir gösteri ile deneyimleyebilecekler. Makine, Suzhou (Çin) tesisinde üretilmekte.

SPEEDFORMER KMD 78 Smart, PET, PP, PS, PLA, PE veya geri dönüştürülmüş plastikler gibi çeşitli malzemeler kullanılarak gıda ve gıda dışı plastik ambalajların üretimi için uygundur.

KMD 78 Smart, örneğin doğru servo tahrikli tablalar, hızlı ve kolay takım değişimi ve işletim ve bakım için kanıtlanmış HMI aracılığıyla kârı artırmak ve üretim maliyetlerini düşürmek için tasarlanmış standart bir makinedir. 3. hareket servo-fiş sürücülü şekillendirme istasyonu, optimum malzeme dağıtımını garanti eder.

İstifleme, otomasyona giden ilk adım olduğundan, platform ayrıca üç farklı istifleme çözümü sunar. Benzersiz Kiefel “Kiss cut” teknolojisi, güvenilir istifleme, daha uzun bıçak kullanım ömrü ve dolayısıyla en aza indirilmiş işçilik maliyetleri sağlar.

Döngüsel bir ekonomi için genişletilmiş malzeme yeterliliği

Plastik ambalaj için döngüsel ekonomi çözümlerine duyulan ihtiyaç, endüstrinin tasarımdan başlayarak bütünsel bir konsept izlemesini gerektiriyor. Bu nedenle Kiefel, müşterilere en baştan bir ortak olarak yardım etmeyi içeren “Yeniden Düşünme Yaklaşımı”nı uygular. Böylece en sürdürülebilir, yenilikçi çözüm müşterilerin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilir.

Şirket sadece polimer bazlı malzemelerin işlenmesi için değil, aynı zamanda biyo bazlı ve fiber bazlı malzemeler için de çözümler geliştiriyor.

Beyaz eşya endüstrisi için çözümler

Kiefel ayrıca, tek bir malzemenin birden çok rengini işleyebilen, HIPS ve ABS buzdolabı iç astarlarının ve kapı astarlarının esnek üretimi için termoform makineleri tedarik etmektedir.

Ziyaretçiler ayrıca hemen hemen tüm buzdolabı stilleri için ekonomik üretimdeki en son gelişmeler hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler. KID Serisi SHARPFORMER Vakumlu Basınçlı şekillendirici ile hem basit hem de karmaşık şekiller verimli bir şekilde üretilebilir. Ayrıca 150 adet / saate ulaşan çıktı elde edilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>