Wittmann Grup, FarragTech’i satın alıyor

Yazar: plastoday 655 views0

farragtecg wittmann

WITTMANN Grup, Vorarlberg bölgesindeki Wolfurt merkezli Avusturyalı FarragTech şirketini devralacağını açıkladı.

FarragTech’in ürün yelpazesi ve ekibi WITTMANN Grup’un yapılarına entegre ediliyor, bu da onlara Wolfurt’taki genel merkezlerinden WITTMANN Grup’un tüm geliştirme bilgisine ve uluslararası satış ağına doğrudan erişim sağlayacak.

FarragTech ürünlerinin daha fazla geliştirilmesi ileriye götürülecek ve cihazların WITTMANN 4.0 teknolojisinin açık konseptine sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi planlanmakta.

Şirketin eski sahibi Aaron Farrag, basınçlı hava kurutma ve soğutma segmentini Ürün Yöneticisi olarak devralacak ve bu ürün grubunu WITTMANN Grup’un portfolyosuna dahil edecek.

WITTMANN’in Genel Müdürü Michael Wittmann, “Şirketler grubumuzdaki FarragTech ekibine çok samimi bir karşılama sunuyoruz. FarragTech’in küçük miktarlı kurutucuları ile ürün portföyümüzde bir boşluğu kapatıyoruz. Uluslararası erişimimiz – bu teknik açıdan olağanüstü ürünlerin avantajlarıyla birlikte – yeni ürün segmentimiz için muazzam bir büyüme potansiyeli vaat ediyor. ”, diye belirtti.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>