YE I Machinery’den Çok İşlevli Plastik Geri Dönüşüm Ünitesi

Yazar: plastoday
YE I Geri Dönüşüm Hat

Tayvan merkezli YE I Machinery Factory Co. Ltd., Plastik Atık Geri Dönüşüm Makinesi ekipman serisinin tek bir cihazda “üçü bir arada” olarak parçalama, ekstrüzyon ve peletleme işlevleri sunduğunu söylüyor.

YE I, su soğutmalı Plastik Atık Geri Dönüşüm Makinelerinin “kırıcı, ekstrüder ve peletleyiciyi tek bir ünitede birleştiren, süreci basitleştiren ve aynı zamanda emek ve yerden tasarruf sağlayan” üçü bir arada bir tasarıma sahip olduğunu belirtiyor.

Firma, makine hattının polipropilen (PP), polietilen (PE), polistiren (PS), akrilonitril bütadien stiren (ABS), polikarbonat (PC), polilaktik asit (PLA), genleştirilmiş polistiren (EPS), genleştirilmiş polipropilen (EPP), genleştirilmiş polietilen (EPE), naylon plastik (PA), polietilen tereftalat (PET) ve ekipman hattı tarafından işlenmiş diğer reçineler de dahil olmak üzere çok çeşitli geri dönüştürülmüş içerikli reçinelerin üretilmesine yardımcı olabileceğini söylüyor.

Firma, “60 yılı aşkın saha deneyimi sayesinde, YE I düşük enerji tüketen makineler geliştirebildi ve makineleri özel ayarlamalarla iyileştirebildi” diyor.

Tayvanlı şirket, plastik geri dönüşüm makinelerinin küresel müşterilerin tercihlerini karşılayacak şekilde özelleştirilebileceğini de ekliyor.

Benzer Yazılar

Yorum Yap