CHINAPLAS Nisan 2021’e ertelendi!!

Yazar: plastoday 669 views0

Chinaplas 2020

COVID-19 pandemisinde küresel olarak yüksek derecede belirsizlik olması ve Çin Devlet Konseyi’nin önleyici önerilerinin ardından, 34. CHINAPLAS , Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrileri Fuarı, 13-16 Nisan 2021’e ertelendi.

Gösteri mekanı Şangay’daki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nden Shenzhen’deki Dünya Fuar ve Kongre Merkezi’ne güncellenecek.

Şubat ayında organizatör Adsale Exhibition Services Ltd., CHINAPLAS 2020’nin COVID-19 salgını nedeniyle Nisan’dan Ağustos’a kadar yeniden planlanacağını duyurdu. Erteleme, o zamandan beri yapılan en son güncellemedir.

Bugün (24 Nisan) yayınlanan resmi duyuruda, Adsale Exhibition Services Ltd. erteleme kararının “Çin’in artık yerel vakalarda toparlanma enfeksiyonlarına karşı savaşmak için zorlu bir görevi olduğu ve ithal vakalardan sonraki salgını önlediği yönünde olduğunu söyledi. ”Ve Çin Devlet Konseyi 6 Nisan’da“ Yeni Coronavirüsün Anahtar Mekanlarda, Birimlerde ve Gruplarda İleri Kontrol ve Önleyici Tedbirler ”genelgesini yayınladı.

Genelgede yer alan “Önleyici Öneriler” e göre, her türlü serginin şimdilik durdurulması gerektiği açıkça belirtilmiştir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>