Engel, Japonya’da yan kuruluş açtı

Yazar: plastoday 610 views0

engel japonya

Plastik enjeksiyon makinesi üreticisi Engel Avusturya, uzun süredir Japonya pazarında yer almaktadır. Şirket şimdi Tokyo’da yeni bir satış ve servis iştiraki kurulmasıyla bu pozisyonu desteklemektedir. Engel, şimdiye kadar, Japonya’daki ticaret şirketi Correns Corporation ile birlikte çalışmıştı, ancak kendi yan kuruluşuna sahip olmanın, ‘özellikle danışmanlık yoğun olan bu konularda müşterilerimize daha iyi destek verilmesine olanak sağlayacağı belirtildi.

Yuji Takeda, Engel Japonya’nın genel müdürü olarak atandı. Servis teknisyeni, asistan ve bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren Avusturya’daki Engel’den ilk birkaç yıl için ek destek sağlamak amaçlı Japonya’ya taşınan servis teknisyenlerinden oluşan bir ekibe başkanlık edecek. Tüm makine serisini üreten Asya’da üç fabrikası olan tek batı enjeksiyon kalıplama makinesi üreticisi olan Engel’in Asya pazarına olan bağlılığı güçlüdür. Müşterileri kısa teslimat sürelerinden ve ürünlerin bölgenin özel gereksinimlerine esnek bir şekilde uyarlanmasından faydalanmaktadır. Engel aynı zamanda yerel know-how ile yüksek oranda entegre ve otomatik sistem çözümleri geliştirir ve bu da çoğu durumda proje planlamasını hızlandırır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>