FAKUMA 2020 İptal Edildi

Yazar: plastoday 491 views0

FAKUMA 2020

Büyük katılımcıların fuara katılmayacaklarını da açıklamasının ardından FAKUMA 2020 ticaret fuarı COVID-19 güvenlik endişeleri nedeniyle iptal edildi.

Organizatör P.E. Schall GmbH & Co. KG’nin 23 Temmuz’da yaptığı açıklamaya göre, Friedrichshafen, Almanya’da düzenlenen yıllık etkinlik Ekim 2021’de gerçekleşecek.

İlgili tüm taraflarla birlikte, korona salgınının talep ettiği genel koşulları Fakuma 2020’nin başarılı bir şekilde yapılabileceği şekilde sağlamak için uzun süre mücadele ettik, ”diyor PE Schall genel müdürü Bettina Schall  fuarın web sitesinde yayınlanan bir basın bülteninde. “Bu amaçla güvenli bir fuarın tanıtımı için bir hijyen ve güvenlik konsepti geliştirildi. Tüm ön koşulları yerine getirdik. Ancak, katılımcı danışma kurulu ile işbirliği içinde fuarı Ekim 2021’e ertelemeye karar verdik, diye de dekliyor.

Fakuma 2021, son güncel durumda 12-16 Ekim 2021 için planlanıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>