Greiner Ambalaj İnovasyon Günleri Sanal Etkinliği

Yazar: plastoday 75 views0

Greiner Ambalaj Sanal Etkinlik

Greiner Ambalaj şimdi ürün ve teknoloji yeniliklerini yeni, dijital bir formatta sanal bir ticaret fuarı deneyimi olarak sunuyor.

Etkinlik, açılış konuşmaları, bire bir toplantılar, çalıştaylar ve ambalaj sektöründen ve ötesinden iç ve dış uzmanlarla canlı görüşmeler içerecek.

Popüler İnovasyon Günleri etkinliği, konuklara yeni malzemeler, trendler ve yenilikler hakkında bilgi edinmeleri için çok çeşitli fırsatlar sunacak olan “Sanal PackWorld” olarak ilk kez düzenlenecek.

Greiner Ambalaj, yüz yüze bir etkinliğe ev sahipliği yapmak yerine, kişisel etkileşimler ve bireysel ağ oluşturma fırsatı sunmaya devam edecek dijital sunumlarla sanal bir format yaratıyor.

CEO Manfred Stanek şunları söyledi: “Bir yıldan fazla bir süredir iş yapma şeklimiz çarpıcı biçimde farklılaştı. Yüz yüze iş teması asgariye indirildi. İnovasyon Günlerimize ev sahipliği yaparak, profesyonel toplantıların bizim için ne kadar önemli olduğunu vurgulamayı amaçlıyoruz. Böylece etkinliğimizdeki konuklara yalnızca en son bilgiler sunulmayacak, aynı zamanda sektördeki uzmanların yanı sıra iç uzmanlarımızla aktif bir şekilde katkıda bulunma ve onlarla iletişim kurma fırsatına sahip olacaklar. ”

Bu yılki İnovasyon Günlerinin ana konusu sürdürülebilirlik ve bunun inovasyonla ilişkisi olacak. Greiner, sektörün tamamı zorlukların üstesinden gelmek için kolektif olarak çalıştığı için sürdürülebilirliği ve döngüsel ekonomi çabalarıyla tanınır. Bu nedenle İnovasyon Günleri, diğer şeylerin yanı sıra ambalaj tasarımı, sürdürülebilir malzemeler ve geri dönüştürülebilirliği iyileştirmeye odaklanacak.

Sürdürülebilirlik konularına daha yakından bir bakış sunan interaktif, dinamik bir yaklaşımla ek çalıştaylar da mevcut olacak. Greiner Ambalaj ayrıca, konuklara sunulan yenilikçi ürün dünyasına daha derinlemesine bir bakış sunan özel bir alanda onları tanıtarak yeni ürün vurgularını sergilemek için ilgi çekici bir yol yarattı.

Tüm sunumlar ve uzman görüşmeleri, etkinlik sonrasında medya kütüphanesinden indirilebilecek. Kayıtlı konuklar, 9-10 Haziran’daki etkinlik sırasında konuları öncelik sırasına koymalarına ve planlamalarına olanak tanıyan kendi sunum programlarını oluşturabilecekler. Etkinlikten sonra, talep üzerine İnovasyon Günleri ve Greiner Ambalaj’ın Sanal PackWorld içeriğini diledikleri zaman deneyimleyebilecekler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>