Haitian İki Avrupa Makinesi Sunacak

Yazar: plastoday

K 2022 için “Akıllı Teknolojiler – Esnek Entegrasyon – Sürdürülebilir Çözümler” sloganıyla yola çıkan Haitian International, Zhafir ve Haitian markalarını gelecek için konumlandırıyor. Fuarda, çeşitli ortaklarla birlikte farklı endüstrilerden ve uygulama alanlarından canlı uygulamaları sergileyecek.

İki Avrupa makine prömiyeri ile Haitian International, K 2022’de toplam beş sergi sunacak. Zhafir Plastics Machinery’nin geniş elektrikli serisi portföyü – ister tamamen elektrikli bir çözüm, ister entegre hidrolik veya bir hibrit çözüm olarak – üç makine tarafından temsil edilecek.

Buna ek olarak, Haitian International, Grubun içindeki sinerjileri iletmektedir. Aynı zamanda Haitian Smart Solutions, ilk kez Düsseldorf’ta bir Avrupa ticaret fuarında başarılı bir entegrasyon ortağı olarak tanıtılacak.

Halihazırdaki makine portföyü, plastik işleme endüstrisindeki birçok gereksinimi karşılarken, makine serisindeki yeni geliştirmelerle ilerlemeye devam ediyor.

Haitian makineleri için geniş uygulama yelpazesini sergileyen iki Avrupa makine prömiyerinin yanı sıra, Haitian International ilk kez plastik işleyicilerin ek enerji tasarrufu ve daha verimli süreçler elde etmelerini sağlayan akıllı makine fonksiyonlarını sergileyecek.

Ayrıca şirket, akıllı proses optimizasyonu, plastikleştirme verimliliği veya kapama kuvveti optimizasyonu gibi diğer özellikleri tanıtacak ve böylece yeni makine nesline bir bakış açısı kazandıracak. Açıklanan hedefi, akıllı özellikleri hiçbir ekstra ücret ödemeden standart bir özellik olarak sunmaktır.

Standartlaştırılmış arayüzler ve açık sistem entegrasyonu, bağlantı açısından maksimum esnekliğin temelidir. Böylece, Zhafir ve Haitian makineleri, işlemcilere entegrasyon ortakları seçiminde neredeyse sınırsız özgürlük sunuyor.

Buna göre, birkaç sistem ortağı K 2022’de makine konseptlerine entegre edilecek. MES alanında, Smart Solutions’ın kendi “GoFactory”sine ek olarak, özellikle Avrupa pazarı için başka bir MES ortağı sunulacak. 5 serginin tamamı her iki sisteme de bağlanacaktır.

Enerji verimliliği, tüm Haitian makinelerinin geliştirilmesinde her zaman kilit bir unsur olmuştur. Bu bağlamda, kardeş şirket Drive Systems, enerji verimli tahrikler geliştirerek, ortak inovasyon sürücüsü olarak değerini doğrulamaktadır. 2006’dan beri bunlar, Zhafir ve Haitian markalarının tüm makine serilerinde standart olarak kullanılmaktadır.

Gelecekte Haiti, endüstri odaklı ve sürdürülebilir çözümlerin geliştirilmesini yoğunlaştıracak. Haitian Mars K Serisinin Avrupa prömiyeri ile Haitian, yalnızca hızlı döngülere hazır bir makine değil, aynı zamanda geri dönüşümlerin ve sürdürülebilir malzemelerin işlenmesi için de etkili bir çözüm sunuyor.

Benzer Yazılar