ILLIG Yeni Genel Müdürüyle anlaştı

Yazar: plastoday 694 views0

ILLIG managing director

ILLIG Maschinenbau, Carsten Strenger’ı Genel Müdür olarak atadı. 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren 30 yıldan uzun süredir bu görevi sürdüren Karl Schäuble (68) ‘in yerini alacak.

Carsten Strenger üretim operasyonlarından ve işletme yönetiminden sorumlu olacak. Dr. Heinrich Sielemann’ın satış, servis ve geliştirmeden sorumlu pozisyonu devam edecek.

Böylece ILLIG , 1 Nisan’dan itibaren iki yönetim müdürü, Carsten Strenger ve Dr. Heinrich Sielemann tarafından yönetilecek.

Carsten Strenger, KOBİ’lerin uluslararası yönetiminde geniş deneyime sahiptir. Mühendislik yönetimi için Technische Universität Kaiserslautern’e katıldıktan sonra, makine ve tesis mühendisliği şirketlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında bulundu ve ayrıca bir geri dönüşüm şirketinde iş deneyimi de oldu.

Carsten Strenger son zamanlarda ambalaj endüstrisinde ilaç endüstrisi için ambalaj ekipmanı sağlayan uluslararası bir makine imalat şirketinin genel müdürüydü.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>