Kistler : Çok Düşük Kuvvetler için Son Derece Hassas Sensör

Yazar: plastoday 604 views0

kistler 9323

Kistler, çok küçük kuvvetleri ölçmek için yeni bir sensörü piyasaya sürüyor. Farkı yaratan çekirdek parça, son derece hassas ölçüm sonuçlarını garanti etmek için tasarlanmış yeni geliştirilmiş, son derece hassas bir kristal.

Yeni 9323AAA piezoelektrik kuvvet sensörü, köklü 9323 ürün ailesine dayanarak geliştirilmiştir. Üreticiye göre, özellikle üretim makinelerine takılan kuvvet sensörlerinin kalibrasyonu için uygundur.

Yeni sensörün -32 pC / N hassasiyete sahip olduğu ve 5 N’den küçük kuvvetlerin hassas ölçümünü sağlaması gerektiği söyleniyor. Bu amaçla Kistler, Winterthur’daki merkezde üretilen ve 9323 ürün ailesinin sensör kılıflarına monte edilen yeni bir kristal geliştirdi. Bu, yeni sensöre, yanal yüke ve bükülme momenti etkilerine kanıtlanmış duyarsızlık da dahil olmak üzere, yerleşik modellerle aynı avantajların çoğunu veriyor.

Yüksek hassasiyetli ölçüm aralığı ile 9323AAA, yüksek hassasiyetin kesinlikle gerekli olduğu son derece dinamik üretim süreçlerinde çok küçük kuvvetleri ölçmek için idealdir. Yeni kuvvet sensörü tüm dünyada satışa çıkartıldı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>