Krauss-Maffei Eski Patronu Paul Caprio Engel Kuzey Amerika’nın başına geçti

Yazar: plastoday 651 views0

Paul Caprio ’nun yedi aylık tatili sona erdi ve daha mutlu olamazdı. Engel North America (York, PA) dün Paul Caprio ‘nun şirket başkanı olarak hizmet vermesini ve Avusturya merkezli enjeksiyon kalıplama makinesi üreticisinin satış ve servis operasyonlarını yönetmesi için işe alındığını açıkladı.

Paul Caprio , şirkette 25 yıllık bir kariyerden sonra Haziran 2019’da Krauss-Maffei Corp.’dan ayrıldı. Merkezi Almanya’nın Münih kentinde bulunan KraussMaffei Grubu’nun ABD yan kuruluşunda üst sıralara yükseldi ve 2009 yılında başkan seçildi. O zamanlar şirketi iyi koşullarda bırakmıştı. Ancak, enjeksiyon kalıplama işine sadece bir mola verdiğini ve bunu devam ettireceğini belirtmişti.

“Yedi ay boyunca muazzam miktarda tenis ve golf oynadım, eşim ve ailemle birlikte seyahat ettim ve makine dünyasından kendimi tamamen rahatladım ve açtım.”, diyen Caprio , artık işe dönmeye hazır olduğunu ve Engel gibi bir dünya devinde çalışacağı için de çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Engel Kuzey Amerika başkanı olarak ilk önceliği sorulduğunda, Paul Caprio, odak noktasının iç operasyonlarda gezinmek ve “Pazara son derece yakın olduğumuzdan emin olmak, müşterileri en iyi şekilde desteklemenin yanı sıra yeni müşterilerin pazara ne gibi avantajlar sağladığımızı anlamasına yardımcı olmak olacaktır. ”

Caprio, 2021’in sonunda emekli olmayı planladığını açıklayan CEO Mark Sankovitch’in yol göstericiliğini de takdir ettiğini belirtti. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>