KraussMaffei ABD için Yeni Başkan

Yazar: plastoday
KraussMaffei Nolan Strall ABD

KraussMaffei, Nolan Strall’i 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere KraussMaffei Corporation Kuzey Amerika’nın (KMC) yeni Başkanı olarak atadı. Kendisi doğrudan Yeni Makineler Bölümü Başkan Yardımcısı Volker Nilles’e rapor verecek.

Nolan Strall daha önce KMC için Operasyonlar ve Dijital ve Hizmet Çözümleri (DSS) Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Bu görevde, kuruluş için maksimum verimlilik ve karlılık sağlamak için Yeni Makineler ve DSS ekiplerini ve süreçlerini uyumlu hale getirmekten sorumluydu. Yeni görevinde Dijital ve Hizmet Çözümleri küresel yönetim ekibinin bir üyesi olmaya devam edecek.

Nolan Strall, Ohio Üniversitesi’nden Üretim Bilgi Sistemleri Teknolojisi odaklı Endüstriyel Teknoloji Mühendisliği lisans derecesine sahiptir. Ayrıca İşletme alanında da yandalı var. KMC’ye katılmadan önce havacılık ve genel endüstriyel takım tezgahı pazarında görev yaptı. Bundan önce, Siemens Industry’de birden fazla lokasyonda çeşitli lider pozisyonlarda sekiz yıl geçirdi.

“KraussMaffei, beni Ocak 2020’de KraussMaffei Corporation’daki ABD ekibine katılmaya yönlendirdi.  Bu, 180 yılı aşkın yenilik ve teknoloji geçmişi sayesinde gerçekleşti. KraussMaffei Corporation’da, gelecek için güçlü bir ekip olarak harekete geçirdiğimiz harika bir adanmış çalışan grubu buldum. Burada, Kentucky, Floransa’da kurduğumuz ekip, temel teknolojilerimiz hakkında derin bir bilgiye sahip. Müşterilerimiz için yeni çözümler sağlayacak. Yeni pazarlara girmemizi sağlayacak tamamlayıcı teknolojilerde kilit liderler ekledi. Ve girişimler başlattı. Başkan olarak Kuzey Amerika’daki ekibe stratejik ve operasyonel destek ve liderlik sağlamaktan onur duyuyorum. Katkıda bulunmayı dört gözle bekliyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

Benzer Yazılar

Yorum Yap