Nexeo Plastics, Nevicolor S.p.A. Firmasını Satın Aldı

Yazar: plastoday 26 views0

Nexeo Nevicolor İtalya

Küresel bir termoplastik reçine distribütörü ve GPD Companies, Inc.’in (“GPD”) bir iştiraki olan Nexeo Plastics ,LLC (“Nexeo Plastics”) dün, İtalyan distribütörü ve bileşik üreticisi Nevicolor SpA’yı satın aldığını duyurdu. Satın almanın şartları henüz açıklanmadı.

Merkezi İtalya’nın Luzzara kentinde bulunan ve ülke çapında geniş bir coğrafi alana sahip bir aile şirketi olan Nevicolor, 57 yılı aşkın süredir katma değerli termoplastik reçineler, bileşikler ve uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Şirketin ürünleri, endüstriyel bileşenler, sağlık, otomotiv, gelişmiş ambalaj, tarım ve elektrik sektörlerinde çeşitli müşterilere ve tedarikçilere hizmet vermektedir. Nevicolor, geri dönüştürülmüş malzemeler de dahil olmak üzere 3.000’den fazla yüksek kaliteli polimer portföyü ile 800’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>