Reifenhäuser Dökme Levha Kaplama’ya Yeni Genel Müdür

Yazar: plastoday
Reifenhäuser

1 Temmuz 2021’den itibaren geçerli olmak üzere Dr. Paul Walach (37) Karsten Kratz ile birlikte Reifenhäuser Cast Sheet Coating‘in Genel Müdürü oldu. Bu hareketle, dökme film, levha ve ekstrüzyon kaplama hatlarında uzmanlaşan Reifenhäuser Grup iş birimi, üst düzey yönetim düzeyinde bir nesil değişikliği getiriyor. Reifenhäuser Grubu CEO’su Bernd Reifenhäuser: “Genç yöneticileri sorumlu tutuyoruz, ancak bunların yanında deneyimli yöneticiler var. Bu, bilgi birikimi, çeşitlilik ve istikrarın iyi bir karışımını sağlıyor.”

Dr. Paul Walach, makine mühendisliği alanında doktora sahibi. Reifenhäuser Grubu için yedi yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. Son üçü Dökme Levha Kaplamanın teknik direktörü olarak. Karsten Kratz, Reifenhäuser Group’un CFO’su olarak görevine ek olarak, yakın zamana kadar Dökme Levha Kaplamanın tek Genel Müdürüydü.

Dr. Paul Walach, “Kişisel olarak, mevcut büyüme rotamızda devam etmek hem bir motivasyonu hem de bir sorumluluğu temsil ediyor” diye açıklıyor. “Gelecekte, özel takım tezgahı imalatındaki uzmanlığımızı modüler sistemimizin sahada kanıtlanmış bileşenleriyle birleştirmeye ve Döngüsel Ekonomi ve dijitalleşme temalarında akıllı çözümler sunmaya odaklanacağız. Bunu başarmak için film üreticileriyle yakın temas halindeyiz. Mevcut zorluklarını gelecek için fırsatlara dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.”

 

Benzer Yazılar

Yorum Yap