SalzburgMilch Yeniden Kullanılabilir Kapaklar Sunuyor

Yazar: plastoday 419 views0

SalzburgMilch Yeniden Kullanılabilir Kapak

Şimdiye kadar, SalzburgMilch yoğurt, puding ve ekşi kremanın tüm 500 gramlık kapları tek kullanımlık plastik kapaklarla birlikte gelmişti. Bu kapaklar her yıl birkaç ton plastik atık üretiyor.

Sürdürülebilir bir geleceğe doğru büyük bir adım atan SalzburgMilch, sonuç olarak yakın zamanda yüksek kaliteli, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve çevre dostu yeniden kullanılabilir bir kapak çözümü sundu.

SalzburgMilch Pazarlama Müdürü Florian Schwap şunları söyledi: “Müşterilerimize çevre dostu ve sorunsuz bir alternatif sunmak istedik. Yeniden kullanılabilir kapaklar sadece etkili bir çözüm değil, aynız zamanda da harika bir görünüme sahip. Ellerinde kendi kapaklarıyla, müşterilerin süt ürünlerini evde taze tutmaları kolaydır. Her ambalajın kendi tek kullanımlık kapağına sahip olmasına gerek yok. ”

Vizyonunu gerçekleştirmek için SalzburgMilch , yeniden kapatılabilir ambalaj seçeneklerinde uzman olan Greiner Packaging ile görüştü. Yeniden kullanılabilir bir kapak tasarlarken dikkate alınması gereken önemli faktörler vardır. İlk olarak, mükemmel bir uyum, yani contanın sağlam olması gerekir. İkincisi, temizlenmesi kolay olmalıdır. Greiner Packaging’in çok kullanımlık kapakları yapısal olarak sağlamdır, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve bütünlüklerini korur.

Schwap sözlerini şu şekilde tamamladı: “Kapaklar mükemmel bir şekilde uyuyor ve müşterilerimiz bu değişikliği yapmaya oldukça istekli. İnsanlar kullandığımız plastik miktarını azaltmamız gerektiğinin çok farkında. Yeniden kullanılabilir kapaklar, daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunmanın harika ve basit bir yolunu sunuyor. ”

Greiner Packaging Kilit Müşteri Yöneticisi Thomas Knoll, “Çok kullanımlık kapaklarımız defalarca kullanılabilir. Enjeksiyon kalıplama kullanılarak polipropilenden (PP) yapılmıştır ve Verstraete’den IML ile dekore edilmiştir. Bu kombinasyon, bulaşık makinesinde yıkanabilmelerini sağlar ve sonunda atılmaları gerektiğinde tamamen geri dönüştürülebilirler. Genel olarak daha az plastik kullanılır ve daha fazlası dolaşımda tutulur” diye belirtti.

SalzburgMilch bitmiş üründen çok memnun. Avusturya’da promosyonu başlattı ve olumlu geri dönüşler aldı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>