Sepro Grup, Charles de Forges’u yeni CEO’su seçti

Yazar: plastoday 152 views0

Sepro Yeni CEO Charles de Forges

Sepro , Charles de Forges’i Fransa’nın La Roche-sur-Yon şehrinde bulunan robot ve otomasyon tedarikçisi Sepro Grup’un yönetici başkanı olarak yeni görevine davet ediyor. Charles de Forges, Fransa’nın La Roche-sur-Yon şehrinde bulunan robot ve otomasyon tedarikçisi Sepro Group’un yönetici başkanı olarak yeni pozisyonuna, işletmeler arası şirketlerde üst düzey yönetim rollerinde yaklaşık 20 yıllık deneyimi getiriyor.

Sepro Grup Başkanı Eric Radat, “Yeni CEO’umuzu bulmaya zaman ayırdık,” dedi. “Ancak Charles de Forges’da Sepro’yu geleceğe yönlendirecek doğru kişiyi bulduk. Dinamik bir kişiliğe sahip ve son derece müşteri odaklı. Hem büyük hem de küçük işletmeleri yönetmede deneyime sahiptir ve Sepro gibi bir aile şirketinin özel doğasını anlıyor. Ayrıca kendi 3D baskı şirketini kuran girişimci bir ruhu var. Bu yüzden meydan okumaya cesaret etmenin ve zorlukların üstesinden gelmenin ne olduğunu biliyor. Kısacası, liderliğine güveniyorum. ” diye ekledi.

Makine Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesine sahip olan de Forges, ambalaj, lüks, kozmetik, otomotiv ve havacılık gibi sektörlerde geniş bir iş deneyimi kazanmış ve Avrupa, ABD ve Brezilya’da uluslararası alanda çalışmıştır.

De Forges, “Sepro, robotlar ve otomasyonda dünya lideri olmakla birlikte bölgesel köklerinden gurur duyan harika bir aile şirketi örneğidir” dedi. Dinamik ve hırslı bir ekiple birlikte heyecan verici projelerle dolu bir şirkete katıldığım için çok mutluyum. Bu şirketin geleceğinde yer almayı ve bir robotik lideri olarak onu daha da büyütmeyi dört gözle bekliyorum. “

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>