Sepro Grup, İsviçre Şubesini Kurdu

Yazar: plastoday 55 views0

Sepro İsviçre

Sepro Grup, İsviçre’de daha kapsamlı satış ve hizmet kapsamı sağlamak için tamamen kendisine ait bir şirket yaratıyor.

Sepro Grup Baş Satış Sorumlusu Xavier Lucas şunları söyledi: “İsviçre’de yasal bir yan kuruluş kurmak, oradaki müşterilerimize olan bağlılığımızı gösteriyor. Yeni organizasyonla ilgili müşterilerden gelen geri bildirimler gerçekten olumluydu. ”

Bölge Satış Müdürü Thomas Scherz, İsviçre’nin Fransızca konuşulan batı bölgesinde, aynı zamanda güneydoğu Fransa’yı da kapsayan 25 yıllık bir Sepro çalışanı olan Olivier Violy’nin desteğiyle organizasyona liderlik ediyor. İsviçre’nin İtalyanca konuşulan güneydoğusundaki müşteriler Sepro’nun İtalyan distribütörü Sverital SpA ile çalışmaya devam edecek. Sepro Grup Satış Direktörü Marcus Klaputek de İsviçre organizasyonunu destekleyecek.

Teknik servis teşkilatı da yeniden düzenlendi. Tam zamanlı bir servis teknisyeni, ülkenin Almanca konuşulan bölümününden sorumlu olacak. İkinci bir teknisyen, Sepro’nun doğu Fransa’daki yerel şubesinden destek alarak Batı İsviçre’deki müşterileri desteklemekle görevlendirildi.

Küresel bir robot tedarikçisi olarak Sepro, 50 ila 5.000 ton arasındaki tüm plastik enjeksiyon makinesi markalarını donatmaktadır. Sepro’nun eksiksiz çözümü, tümü aynı görsel platform tarafından kontrol edilen üç, beş veya altı hareket eksenli robotları içerir.

Scherz, 2008 yılından bu yana plastik ambalaj ve endüstriyel ekipman endüstrilerinde satış ve kilit müşteri hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir İsviçreli çalışandır. Makine mühendisliği eğitimi ve işletme alanında lisansı bulunmakta.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>