Sesotec GmbH Plastik Grubu Satış Başkan Yardımcısı

Yazar: plastoday 60 views0

Sesotec Başkan Yardımcısı Satış

Sesotec GmbH, yabancı cisim tespiti, malzeme ayırma ve analizi için teknoloji ve hizmet sağlayıcısıdır. Bugün, Aşağı Bavyera şirketi, yönetim ekibine en son eklemeyi duyurmaktan memnuniyet duyuyor. 1 Nisan 2021’den beri Dietmar Dieing, yeni Satış Başkan Yardımcısı olarak Sesotec’in Plastik Endüstrisi bölümüne liderlik ediyor.

45 yaşındaki Dieing, endüstriyel mekanik konusunda eğitim almış ve makine mühendisliği teknisyeni olarak sertifikalandırılmış bir teknik işletme yöneticisidir. Kariyerine 20 yıl önce otomotiv endüstrisinde proje yöneticisi olarak çalışarak başladı. Dieing, satış müdürü olarak tescilli ürün yönetimi ve dijitalleştirme çabalarını yönettiği Zeppelin Systems GmbH’deki on yılın ardından Sesotec ekibine katıldı. Zeppelin Systems’daki son iki yılında Dieing, Satış, Müşteri Hizmetleri ve Modernizasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak global hizmetten sorumluydu.

Sesotec CEO’su Joachim Schulz, “Dietmar Dieing’in memnuniyetle eklenmesiyle, saflarımızda kendini kanıtlamış bir uzmanımız var” dedi. “Mükemmel endüstri bilgisi ve kapsamlı ağı, Sesotec’in küresel plastik endüstrisindeki müşterilerimiz arasındaki pazar konumunu daha da genişletmemize yardımcı olacak. Bay Dieing’e Sesotec ile geleceği için başarılar ve bol şans diliyoruz. ” şeklinde ekledi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>