Steinert, IFAT 2020’ye ileri ayırma teknolojisini getiriyor

Yazar: plastoday 559 views0

steinert ifat 2020

Geliştirilmiş performans ve basitleştirilmiş bakım, bir ayırma tesisinin ekonomik uygulanabilirliği için anahtar parametrelerdir. Yeni yazılımı ile denenmiş ve test edilmiş UniSort PR’nin beşinci jenerasyonuyla Steinert, atık ayırma teknolojisinin bir sonraki çağının yolunu açarak iyileştirmeler sunuyor.

Bazı uygulamalar diğerlerinden daha karmaşıktır ve geleneksel yöntemler kullanılarak işlenemez. Örneğin bir PE dış duvar içerdiğinden, örneğin silikon kartuşlar geri dönüşüm için değerli malzemelerdir. Bununla birlikte, kartuşun içindeki silikon kalıntıları saf PE ürünlerini kontamine ederek malzeme akışından çıkarılmasına neden olabilir.

Akıllı Nesne Tanımlayıcısı tam olarak bu uygulama için geliştirilmiştir – optik olarak algılanabilir özellikler kullanarak bu kartuşları algılayan ve izole eden yapay zeka destekli nesne algılama sistemi. Bu ayırt edici özellikler daha kararlı bir sıralama işlemi sağlar ve sonuçları iyileştirir.

Bu teknoloji aynı zamanda diğer sıralama görevlerini de destekleyecek ve etkinleştirecektir. Steinert, yeni bir nesne algılama özelliği sayesinde güvenilirliği daha da artıracak bir şekilde PET şişeleri ve tepsileri ayırmak için sıralama programını geliştirme çalışmaları yapıyor.

Bu gelişme, yazılım ve makine öğrenimi alanındaki, özellikle yapay sinir ağlarındaki en son gelişmelerle, ve UniSort PR’ın en güncel sürümü, UniSort PR EVO 5.0’in ortaya çıkmasıyla sonuçlandı.

Steinert uzmanları, 4-8 Mayıs tarihleri arasında Münih’te düzenlenecek IFAT 2020 ticaret fuarında ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarmak için hazır olacaklar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>