Sumitomo (SHI) Demag da FAKUMA’ya Katılmayacağını Açıkladı

Yazar: plastoday 462 views0

Sumitomo Demag

Sumitomo (SHI) Demag ‘ın Yönetim Kurulu ve Çalışma Konseyi karşılıklı olarak bu yıl serginin gerçekleştirilmesi durumunda FAKUMA’ya katılmaktan vazgeçti.

“Çalışanların, ziyaretçilerin ve müşterilerin güvenliği çok önemli, bu nedenle ne çalışanlar ne de makineler Friedrichshafen’e gönderilmeyecek.” diyor CEO Gerd Liebig. “Corona virüsü bizi büyük ölçüde bağışladığı için şanslıyız. İzole vakalar var, ancak fabrikalarda enfeksiyon olmadı. Sağlık çok kıymetli bir emtia. Hijyen önlemleriyle bile, bir ticaret fuarına katılmak çok fazla ölçülemez risk barındırıyor ve ne yazık ki riski ortadan kaldıramıyoruz “diye de ekliyor. Şirket, Fakuma’nın gelecekte şirketin pazarlama stratejisinde önemli bir rol oynamaya devam edeceğini vurguluyor. Sumitomo (SHI) Demag , ürün ve çözümleri dijital olarak sunmak ve çeşitli pazarlar için yenilikçi iletişim kanalları kurmak için faaliyetlerini yoğunlaştırmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>