Sumitomo (SHI) Demag Tesis Yatırımlarına Devam Ediyor

Yazar: plastoday 439 views0

Sumitomo (SHI) Demag

Sumitomo (SHI) Demag , 2016 yılından bu yana modernizasyon amaçlı olarak Schwaig ve Wiehe’deki  iki Alman tesisine ve ekipmanlarına yaklaşık 20 milyon Euro yatırım yaptı. 29 Haziran 2020’de Schwaig’ta Japon-Alman enjeksiyon kalıplama makinesi üreticisinin büyüme stratejisi içinde bir sonraki proje aşamasına geçmek için 1.600 m2 taban alanına sahip yeni bir hafif bina inşaatını büyük bir törenle tanıttı.

“Dahili lojistiğimizin optimizasyonu, kapasitenin genişletilmesi ve üretimin modernleştirilmesinin mantıklı sonucudur. Üretim verimliliğini daha da artırabilir ve daha hızlı teslimat süreleri elde edebiliriz “diyor CEO Gerd Liebig.

Yeni salon yeri, mal girişinden ve sevkiyat yükleme bölgesinden üretime doğrudan malzeme akışı sağlar. Binanın planlanmasında gelecekteki bitki genişlemeleri de dikkate alınmıştır. Yeni salon, ayırma, bertaraf ve geri dönüşümü daha verimli hale getirmek için üretim atığı merkezi toplama noktasını da barındırmakta.

Eğitim merkezinin genişletilmesi tamamlandı

Schwaig’deki eğitim merkezinin genişletilmesi ve modernizasyonu artık tamamlanmıştır. Müşteri eğitimi için iki kat kapasite, yeni eğitim odalarının genişletilmesi, uygulama teknolojisi departmanına doğrudan bağlantı sağlar. Sonuç olarak, Sumitomo (SHI) Demag eğitim ekibi sekiz takım üyesine genişleyerek makine teknolojisi, uygulama teknolojisi ve robotik konusunda eğitim verebilecek kapasiteye geldi. Odalar, geri sayım işlevine sahip dijital kartlar ve dünyanın her yerinden kurs katılımcılarının profesyonel çevrimiçi eğitimden yararlanmalarını sağlayan bir çevrimiçi stüdyo da dahil olmak üzere en son medya teknolojisi ile donatıldı.

Liebig, “Modüler eğitim konseptlerimiz ve eğitim materyallerinin dünya çapında entegrasyonu ile çözümlerimiz daha da hedefe yönelik ve verimli bir şekilde kullanılabilir.”

“Eğitim kurslarını artık bireysel ihtiyaçlara göre düzenleyebiliyoruz. Sonuç olarak, müşteriler daha kolay hazırlanıyor ve en başından itibaren yeni makine ve uygulama teknolojilerinin rekabet avantajlarını hemen kullanabiliyorlar. Modern medya teknolojisi sayesinde artık insanların mesleki beceri geliştirme ve pratik egzersizler yapmak için ayırmaları gereken zamanı azaltan bir eğitim şeklinde verimli çevrimiçi hizmet sunuyoruz , “diye ekliyor Sumitomo (SHI) Demag Kıdemli Direktörü Dr. Thorsten Thümen.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>