TaipeiPLAS Koronavirüs Endişeleri Nedeniyle Ertelendi

Yazar: plastoday 433 views0

TaipeiPLAS

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi, TAITRA, 2 Haziran Salı günü yaptığı açıklamada, Taipei’de Eylül ayında yapılması planlanan TaipeiPLAS makine ticaret fuarını ertelediğini duyurdu.

Plastik ve kauçuk endüstrisine adanmış TaipeiPLAS ve ayakkabı yapım ekipmanlarına odaklanan ShoeTech Taipei ortak sergisi, koronavirüs (COVID-19) endişeleri üzerine ertelendi.

TAITRA yaptığı açıklamada, Tayvan’ın ağırlıklı olarak ihracata dayanan makine endüstrisinin salgından etkilendiğini söyledi. Tayvan’ın makine endüstrisi, 2019 yılında yaklaşık 1,1 trilyon NT (36,4 milyar $) satış elde etmişti.

Buna karşılık olarak, TAITRA sanal fuarlar, uluslararası konferanslar ve promosyon etkinlikleri gibi bir dizi çevrimiçi etkinlik başlattı. Organizasyon ayrıca potansiyel alıcılarla ürün lansman etkinlikleri ve toplantılar düzenlediğini söyledi.

Salgın nedeniyle, dünyadaki büyük ölçekli ticaret fuarlarının çoğu son aylarda iptal edildi veya ertelendi. Bu eğilim, birçok büyük ülke yavaş yavaş ticari faaliyetlerine başlamış olsa bile devam edecek gibi görünüyor.

Salgının devamında TAITRA, çabalarının çoğunu gelecek yılki fuarlara hazırlamaya harcıyor. En önemli fuarlardan biri Asya’nın en büyük ikinci ve dünyanın üçüncü en büyük takım tezgahı fuarı TIMTOS olacak. TIMTOS, Mart 2121’in ortalarında Taipei’de yapılacak ve 1.230’dan fazla katılımcının katılması bekleniyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>