FIP: Fransız Plastik Fuarı Nisan 2022’ye Ertelendi

Yazar: plastoday 246 views0

FIP

FIP – Fransa’nın plastik endüstrisi için önde gelen ticaret fuarı France Innovation Plasturgie, ilk olarak 15 – 18 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında planlanmıştı. Ancak Covid-19 nedeniyle 05 – 08 Nisan 2022 arasında Lyon Eurexpo’da yapılmasına karar verilerek ertelendi.

Organizatör (Infopro Digital Group’un bir yan kuruluşu olan Idice) bu kararı, sektörün ana ortak kuruluşları olan Polyvia ve ACDI ile istişare içinde almıştır.

Infopro Digital Group’un Industries sergilerinin Genel Müdür Yardımcısı Nathalie Curvat şöyle söyledi. “Sabırsızlığımıza rağmen Haziran ayında yaşanabilecek idari ve sıhhi kısıtlamalarla ilgili belirsizlikleri göz önünde bulundurmak zorunda kaldık. Verimli bir şekilde yüz yüze tekrar buluşmak, keşfetmek ve paylaşmak için bu yılki fuarı ertelemek zorunda kaldık. Bu arada FIP, sektördeki önemli gelişmeleri desteklemek ve vurgulamak için katılımcılar ve ortaklarla birlikte var olmaya devam edecek.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>