Sumitomo (SHI) Demag, Interplas’ta Tıbbi Makine Doğrulama Desteğini Paylaşıyor

Yazar: plastoday

Sumitomo (SHI) Demag tıbbi bölge satış direktörü Andrew Sargisson, temiz oda, GMP sertifikası ve belge yeterlilik bilgeliğini Interplas, Salon 4, Stand C40’ta paylaşacak.

Mayıs 2023’te şirketin İrlanda bölümünün açıldığını duyuran Sargisson, GMP Ek 1 ve tıbbi makine doğrulama desteği arayan müşterilerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Ekip, fiziksel varlığıyla düzenli olarak tıbbi uzmanın saygın pazar odaklı bilgisine, teknoloji yeniliklerine, otomasyona ve tıbbi makine doğrulama desteğine başvuruyor.

Sargisson, Interplas 75 için İngiltere ekibine katılmak üzere Birmingham’daki NEC’e gidecek. Oradayken, tıbbi üreticileri yersiz uyumluluk gerekliliklerine maruz bırakabilecek bir temiz oda sınıflandırmasına aşırı bağlılıktan nasıl kaçınılacağına dair pratik ipuçlarını paylaşacak. “Düzenleme korkusu nedeniyle insanlar bazen, üretilen tıbbi bileşen için gereksiz olan bir temiz oda çözümü için kullanıcı gereksinim spesifikasyonu (URS) talebi gönderebilir” diye uyarıyor.

Ayrıca Sumitomo (SHI) Demag İngiltere direktörü Dave Raine de katılacak. Raine şu yorumu yapıyor: “MedTech, Interplas ve Fakuma bizim için zorlu bir program olacak ancak mevcut ve potansiyel müşterilerle konuşmak ve deneyim ve bilgimizi sektörle paylaşmak beni gerçekten heyecanlandırıyor.”

Benzer Yazılar