Kongskilde Yeni Ürünü MultiAir 4000’i Tanıttı

Yazar: plastoday 70 views0

Kongskilde MultiAir

Kongskilde Industries, popüler endüstriyel üfleyici serisi MultiAir’i sıradanın ötesinde yeteneklere sahip yeni bir yüksek verimli modelle genişletti. Ve MultiAir® 4000’i tanıttı.

Bu modeller, yüksek hızlarda büyük hacimlerde kırpıntı atığının pnömatik taşınmasını sağlar.

Bu yeni fan serisi, küçük boyutlu atık malzemeleri yüksek hızlı üretim hatlarından etkili bir şekilde uzaklaştırır. Kağıt kenarlarının çıkarılması gibi güçlü bir emiş etkisi gerekli olduğunda özellikle çok uygundurlar. Daha büyük borularda büyük miktarlarda üretim atığı taşınabilir. MultiAir® 4000 üfleyiciler, entegre bir frekans dönüştürücü ile birlikte gelir ve üfleyici aracılığıyla malzemenin taşınması için tasarlanmıştır. Benzer şekilde, yeni seri üfleyiciler, çok düşük gürültü seviyesine sahip oldukları ve hava koşullarına dayanıklı oldukları için küçük modellerle aynı olağanüstü özellikleri taşırlar.

MultiAir® 4000 üfleyiciler, entegre frekans dönüştürücü ile birlikte sunuluyor.

Kongskilde Ar-Ge Müdürü Steen Hansen, “Yeni ürünler geliştirdiğimizde, gelecekteki zorluklarını tahmin etmek için müşterilerimizle yakın işbirliği yapıyoruz. MultiAir® 4000 durumunda, kağıt ve plastik endüstrilerindeki üretim ekipmanının hızı artmaya devam ederken, malzemeleri daha da yüksek kapasitelerde taşımak için gereken gücü ekledik.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>