Brückner Servtec Yeni Dijital Hizmet Platformu ONE

Yazar: plastoday 155 views0

Brückner Servtec One

Brückner Servtec, Shenzhen’deki CHINAPLAS 2021’de, döngüsel ekonomi ve dijitalleşme gibi sıcak konular için yeni çözümler ve ayrıca mevcut film germe hatlarının kullanılabilirliğini artırmak için Çin’de iyileştirilmiş yerel hizmetler sunacak.

Yepyeni ONE dijital servis platformu, hat ve hizmet talepleri, yedek parça sorguları, iletişim ve hat dokümantasyonu gibi hizmetleri sunar. Operasyonel olarak tek noktadan modüler bir çözümdür.

Sahada kanıtlanmış servis ürünlerini yeni, dijital bir düzeye getirir ve ek özelliklerle geliştirir. Brückner ONE, film germe hatlarının kullanılabilirliğini artırmaya ve bakım ile kesinti maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur. Öngörücü bakım veya e-öğrenme, gelecekte sunulacak modüllerdir.

On yıldan fazla bir süredir, Brückner Group Çin hizmet ekibi, Çin sınırları dışında bile film germe hatları için profesyonel ve önemli bir hizmet merkezi haline geldi. Brückner, Asya’daki müşterilere kısa mesafelerde hızlı mevcut mühendislerle hizmet vermek için yerel hizmet yetkinliğini güçlendirdi.

Uzmanlar, BOPP, BOPA, BSF, BOPET ve BOPE film germe hatları ile kapsamlı deneyimler sunar, proses, elektrik ve yazılım konularını ele alır. Ayrıca çeşitli servis anlaşmaları sunar.

Mono malzemelere dayalı geri dönüştürülebilir film yapılarına olan talebin artması nedeniyle önümüzdeki yıllarda yeni BOPE uygulamalarının ortaya çıkması bekleniyor. BOPE filmler “fonksiyonel katman” olarak, yani sızdırmazlık katmanı olarak veya basılabilirlik veya metalizasyona hizmet eden temel filmler olarak uygulanır. Brückner Servtec, mevcut BOPP germe hatları için yeni yükseltme paketleri sunarak, BOPE filmi de üretebilmelerini sağlar.

Brückner Grup’un ortak standında Brückner Machinenbau, katma değerli özel plastik filmlerin üretimi için en son konseptleri, ambalaj, medikal ve cihaz endüstrisi için en son gelişmeleri gösteren Kiefel ve gelişmiş paketleme ekipmanlarını sunan PackSys Global’i sunacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>