Chinaplas 2022, Gelecek Yıla Ertelendi

Yazar: plastoday
Chinaplas Adsale Şangay Covid

Bir iptali mi yoksa ertelemeyi mi temsil ettiği tartışmalı bir nokta, ancak Chinaplas organizatörü Adsale, fuarın bir sonraki baskısının 17-20 Nisan 2023’te güneydeki Shenzhen şehrinde düzenleneceğini duyurdu.

Bu arada, Adsale, plastik profesyonellerini “Chinaplas Virtual Show 2022: Yenilikçi Plastikler ve Kauçuk Teknolojisi Dünyayı Birleştiriyor”a katılmaya davet ediyor. Plastik ve kauçuk sektörlerine yönelik çevrimiçi etkinlik, yılın ikinci çeyreğinde birinci ticaret sezonunda tedarikçiler ve küresel alıcılar arasında iş alışverişlerini ve işbirliğini kolaylaştırmak için 25 Mayıs – 14 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Şanghay’ın karantina altına alınmasıyla, Chinaplas’ın 35. organizasyonu “en son COVID gelişimi ve Şanghay Çin’in diğer eyaletlerinde pandemik kontrol önlemlerinin daha da sıkılaştırılması ve tüm gösteri katılımcılarının sağlık ve güvenliğini korumak için ertelendi” dedi Adsale. Adsale, bu kararı Şanghay’daki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nin müsaitliğini göz önünde bulundurarak ve sorumlu devlet daireleri ve diğer paydaşlara danıştıktan sonra verdi.

Şanghay fuar alanı şu anda COVID-19 için pozitif test eden ancak semptom göstermeyen metropol sakinleri için 50.000 yataklı büyük bir karantina tesisi olarak hizmet veriyor. Raporlara göre, merkezde karantinaya alınan sakinler, ışıkların gece boyunca açık tutulması nedeniyle uyumakta zorlanıyor. Bir Associated Press raporuna göre, sıcak duşlara erişemiyorlar ve zamanlarını “okuyarak, dans ederek, çevrimiçi dersler alarak veya cep telefonlarında video izleyerek” geçiriyorlar.

Benzer Yazılar