Magna ‘dan Aydınlatma Çözümü

Yazar: plastoday
Magna bagaj litgate

Dış aydınlatma, daha fazla görünürlük yoluyla güvenliği artırmaya yardımcı olurken, giderek merkezi bir stil farklılaştırıcısı haline geliyor. Magna ‘nın Litgate olarak bilinen termoplastik bagaj kapağında bulunan Çığır Açan Aydınlatma çözümü, şirketin dış ve aydınlatma konusundaki uzmanlığını bir araya getiriyor ve tüketicilerin araçlarıyla etkileşime girmesini sağlamak ve kişiselleştirmek için yeni yollar sunuyor. Şirket, teknolojiyi 2023 yılında üretime hazır hale getirmeyi planlıyor.

Magna Exteriors Global Başkanı Grahame Burrow, “Magna’nın Çığır Açan Aydınlatması, daha fazla tasarım özgürlüğü sağlıyor ve müşterilerimizin deneyimlerini yükseltebilecek marka farklılaştırması için daha fazla seçenek sunuyor” dedi. “Sektör, elektrikli ve otonom araçlar etrafında önemli bir ivme kazandıkça, dış yüzeylere sorunsuz bir şekilde entegre edilen bunun gibi gelişmeler için daha fazla istek bekliyoruz.”

Magna ‘nın rekabet avantajı, tam sistem yaklaşımından yararlanan çözümler yaratma yeteneğidir. Magna’nın şirket içi yeteneklerini araç geliştirme ve tasarım sürecinin başlarında dış ve aydınlatmada birleştirmek, daha bütünsel ürün geliştirmeye olanak tanıyan sinerjiler yaratır.

Çığır Açan Aydınlatma, kullanıcı, araç ve çevresi arasındaki iletişimi geliştirerek genel görünümün yanı sıra aydınlatma işlevini de geliştirir:

  • Aydınlana kadar gizlenen çığır açan ışık efektleri
  • İletişimsel, fonksiyonel ve dekoratif aydınlatma
  • Kalıplanmış stil özellikleri ve karmaşık dokulu yüzeyler
  • Müşteri özelliklerine göre programlanabilen geniş renk paleti mevcuttur

Çığır açan aydınlatma teknolojisi, polikarbonat ve termoplastik poliolefinler dahil olmak üzere termoplastik malzeme yüzeylerine uygulanabilir.

Benzer Yazılar