Arburg Fransa için Yeni Genel Müdür Ataması

Yazar: plastoday 91 views0

Arburg Fransa

Pascal Laborde, 1 Kasım 2020’den beri Aulnay-sous-Bois’deki Arburg Fransa’dan sorumlu olarka görev yapmakta. Ana hedefleri, Fransa’daki başarılı işi daha da geliştirmek ve Arburg ‘un bir makine üreticisi ve plastik işleme sektörünün otomasyon, dijitalleşme ve paket proje partnerliğini pekiştirmek.

Laborde, Fransa’da satış ve pazarlama konusunda uzmanlaşmıştır ve ayrıca makine yapımı ve otomasyon çözümleri alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Son olarak, orta ölçekli bir Fransız mühendislik şirketinin yönetim ekibinin bir üyesiydi.

Laborde, Arburg SAS’ın Genel Müdürü olarak görevinde, Fransız müşterilerine onlarca yıldır kapsamlı bir satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunan güçlü bir ekip tarafından ustalıkla desteklenmektedir. Tıp teknolojisi ve paketleme sektörlerindeki Allrounder plastik enjeksiyon makinelerine talep özellikle yüksektir. Ek odak alanları arasında anahtar teslim sistemler ve freeformer’ı içeren katmanlı üretim yer alır.

Arburg’un Fransa’daki başarı öyküsündeki bir başka kilometre taşı, Büyük Paris bölgesinde elverişli bir konumda bulunan yan kuruluş için yeni bir binanın inşasıdır. Yaklaşık 1.600 metrekarelik yeni bina, yaklaşık %25 daha fazla alana sahip olacak ve bu da bağlı kuruluşun müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağlayacak. Büyük showroom, bir kaç Allrounder ve otomasyon çözümünün sunulmasına izin verecek. Aynı zamanda müşteri kalıpları ve eğitim etkinlikleri için denemeler yapmak için kullanılabilecektir. Kursların teorik yönlerini yürütmek için olanaklar da mevcut olacaktır. Ek olarak, freeformer için ve arburgXworld girişiminin bir parçası olarak dijitalleşme konusunu ele almak için ayrı alanlar oluşturuldu. Sonuç olarak Arburg Fransa, geleceğin getirdiği zorluklar ve fırsatlarla başa çıkmak için mükemmel bir konuma sahip olacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>