Plastik Sektörü Dikkatini K 2022’ye Çevirmeye Başladı

Yazar: plastoday 440 views0

K 2022 Fuar

16-23 Ekim tarihleri ​​arasında dünyanın en önemli ticaret fuarı olan K 2019’da, plastik ve kauçuk endüstrileri tüm performans yelpazesini ve yenilikçi uygulamaların tüm çeşitliliğini sunmuştu. Tüm kıtalardan 3.330 katılımcı en son gelişmelerini tanıttı. Net sergi alanı 178.000 metrekare olduğundan Düsseldorf Sergi Merkezi’nin 19 salonunun tamamı doluydu. K 2019 Düsseldorf, 16 Ekim Çarşamba ile 23 Ekim Çarşamba günleri arasında her gün 10.00’dan 18.30’a kadar misafirlerini ağırladı.

Messe Düsseldorf Genel Müdürü Erhard Wienkamp şunları söyledi: “K 2022 tekrar tüm fuar alanlarını dolduracak. Katılımcılarla konuşurken, küresel düzeyde kişisel değişim için muazzam bir talep olduğunu hissediyoruz.”

Düsseldorf’taki K fuarı, küresel plastik ve kauçuk endüstrilerine en önemli bilgi ve iş platformlarını sunuyor. Dünyanın her yerinden katılımcılar ve ziyaretçiler bir araya geliyor. Ve endüstri mükemmelliğini göstermek, mevcut eğilimleri tartışmak ve gelecek için rotayı belirlemek için ticaret fuarının sunduğu fırsatları kullanıyor.

K 2022, pandeminin neden olduğu değişikliklerin ardından plastik ve kauçuk endüstrisine yeniden yön vermek için doğru zamanda geliyor.

19-26 Ekim tarihlerinde Düsseldorf’a dönen K 2022, her üç yılda bir ileriye dönük ürün yenilikleri için bir arena görevi görüyor. sSektörün zorluklarını ele alarak sıra dışı konumunun altını çiziyor. K 2022’nin üç ana teması bu nedenle şu şekilde öngörülüyor.

  • Döngüsel Ekonomi
  • Dijitalleşme
  • İklim korunması

Bu önde gelen temalar, hem katılımcıların sunumlarında hem de resmi özel gösteri olan “Plastikler Geleceği Şekillendiriyor”un, Bilim Kampüsünün ve VDMA’nın Döngüsel Ekonomi Forumunun odak noktasında tekrarlanacak.

Kazanan formül aynı zamanda her zaman pazar ihtiyaçlarına yönelik olmak ve konseptini daha da geliştirmek anlamına gelir. Bu nedenle, etkinliğin ek dijital içerik içerecek şekilde genişletilmesinin nedeni budur.

Weinkamp şu sonuca varmıştır: “Bu, K’nin Düsseldorf’taki kutup konumunu, fiziksel ticaret fuarı süresince ve sonrasında endüstrisinin merkezi bir iletişim ve bilgi platformu olarak pekiştiriyor.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>