Otto Yeni Medikal Teknoloji Bölümü Kuruyor

Yazar: plastoday
Otto Medikal Kalıp

İsviçreli Otto Hofstetter, özel enjeksiyon kalıpları yelpazesini genişletiyor. PAC ve PET’teki temel uzmanlığına ek olarak, bu aile şirketi artık ilaç ve tıp teknolojisi endüstrileri için mühendislik ve kalıp üretiyor. Enjeksiyon kalıbı uzmanı Urs Harder, firmanın bu uzmanlık alanına girmesine öncülük ediyor.

Uluslararası bir kalıp üreticisi olarak İsviçre şirketi, son yıllarda birçok tanınmış şirket için projeler tasarladı ve uyguladı. Şirketin amacı, hizmetlerini, süreçlerini ve kalite güvencesini medikalin belirli özelliklerine ve gereksinimlerine ödün vermeden hassas bir şekilde uygulamak.

CEO ve firma sahibi Otto Hofstetter, “Neredeyse 70 yıldır, dünyanın dört bir yanındaki ambalaj üreticileri, tıpkı yaklaşık 50 yıldır PET preform üreticilerinin yaptığı gibi kalıplarımıza hassasiyetleri, bakım kolaylığı ve dayanıklılıkları nedeniyle değer veriyorlar” diyor. Tıp sektöründeki çok sayıda proje, bu genişleme adımını sadece mantıklı olarak gördüğünü belirtiyor.

MED birimi, birincil farmasötik ambalajlar için enjeksiyon kalıplarının yanı sıra tıbbi ve teşhis ürünleri ve gıda takviyeleri için ambalajlar üretecek. PET ve PAC sektörlerinde olduğu gibi, şirket yeni MED serisi için üretim danışmanlığı ve planlamadan mühendislik çözümlerine ve son teknoloji kalite kontrole kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

İsviçreli kalıp üreticileri, ilaç ve tıp teknolojisi kalıpları için garantilerin yanı sıra kapsamlı yerinde hizmetler ve destek de sunar.

Benzer Yazılar

Yorum Yap