Arburg 2021 Teknoloji Günlerini İptal Etti

Yazar: plastoday 61 views0

Arburg Teknoloji günleri iptal

Arburg , 7 ile 12 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında düzenlemeyi planladığı Teknoloji Günleri etkinliğini iptal ediyor. Resmi kurumlarla istişareler ve küresel koronavirüs salgınının hala açıkça görülen sonuçlarının dikkate alınması, geçen Cuma alınan karara yol açtı. Alman hükümeti tarafından uygulanan sözde ‘Federal Acil Durum Freni’ bu durum üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir.

Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortak Juliane Hehl, “Bu iptalden büyük üzüntü duyuyoruz, ancak geçerli parametreler nedeniyle bu adımı atmaya mecburuz”, diye açıklıyor. “Son ana kadar, Arburg Teknoloji Günlerinin en sonunda fiziksel bir ticaret fuarı şeklinde gerçekleşmesini umuyorduk ve gerçekten çalışıyorduk”,  dedi. Hissedar, tüm planlamalara ve son birkaç ayda harcanan çabalar atıfta bulundu. Teknoloji Günlerimiz, kendi başlarına bir markadır ve tüm Plastik Dünyası’ndaki en büyük kurum içi etkinliktir. Bu nedenle, nihayetinde müşterilerin kişisel ve fiziksel bir etkinlik deneyimini kolaylaştırmak için gerçekten mümkün olan her şeyi yaptık.

Bu etkinliğin geleneksel zamanlamasının Mart ayından Haziran ayına ertelenmesi, dört günden altı güne uzatılması, Covid uyumlu bir davet ve ziyaretçi yönetim sistemi, titizlikle planlanmış bir hijyen ve test konsepti – tüm bu önlemlerle birlikte, ziyaretçilerin güvenliği ve çalışanlar her zaman müzakerelerimizin ön saflarında yer aldı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>